شرکت ۴ میلیون دانش‌آموز در المپیاد درون مدرسه‌ای امسال/ پیش بینی حضور ۵ تا ۶ میلیونی در المپیاد سال آینده

بابویی، مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش: در سال تحصیلی جاری فقط در طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای ۴ میلیون دانش‌آموز جذب فعالیت‌های ورزشی در زمان‌های خالی شدند.

به گزارش عیارآنلاین، حسین بابویی مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «چه تعدادی دانش‌آموز در سال تحصیلی جاری در فعالیت‌های ورزشی مدارس شرکت داشتند؟»، اظهار داشت: با توجه آخرین اطلاعات استخراج شده، ۴ میلیون دانش‌آموز در طرح المپیاد درون مدرسه‌ای شرکت داشتند.

وی افزود: اگر مسابقات ورزشی و کانون‌های درون مدرسه‌ای و کانون‌های برون مدرسه‌ای را به این عدد اضافه کنیم، رقم بیشتری خواهد شد.

بابویی تأکید کرد: در سال تحصیلی جاری فقط در طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای ۴ میلیون دانش‌آموز جذب فعالیت‌های ورزشی در زمان‌های خالی شدند.

مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به افزایش حضور دانش‌آموز در طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای، تصریح کرد: در سال گذشته ۳ میلیون دانش‌آموز در این طرح شرکت داشتند و امسال این عدد به ۴ میلیون دانش‌آموز رسید.

بابویی گفت: پیش بینی می‌کنیم در سال تحصیلی آینده حدود ۵ تا ۶ میلیون دانش‌آموز در طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای شرکت داشته باشند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: