۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴

افزایش سهم تولید محصولات دانش بنیان هدف اصلی همکاری با بورس

معاون توسعه معاونت علمی فناوری گفت:افزایش سهم تولید محصولات دانش بنیان و افزایش سهم مبادلات اقتصادی از اهداف اصلی همکاری این معاونت با سازمان بورس است.

به گزارش عیارآنلاین، علی رضا دلیری معاون توسعه معاونت علمی فناوری با اشاره به اهداف همکاری این معاونت با سازمان بورس اظهار داشت: بر اساس نقشه راهبردی جامع کشور و افزایش سهم تولید و صادرات محصولات دانش بنیان و با هدف بکار گیری از ظرفیت های بازار سرمایه این کار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: همکاری در جهت ترویج سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان و آموزش مفاهیم و اصطلاحات بازار اقتصادی و تشویق شرکت های دانش بنیان به حضور و استفاده از ابزارها و نهاد های تامین مالی این کار انجام می شود.
معاون توسعه معاونت علمی فناوری در خصوص تعهدات طرفین این همکاری گفت: تهیه بسته آموزشی، برگزاری کارگاه های اقتصادی و حمایت و طراحی از برنامه های آموزشی و موشن گرافی از جمله تعهدات این معاونت است.
دلیری یاد آور شد: تشکیل شورای ابزار و نهاد ها ،بکارگیری نهادهای مالی جدید متناسب با حوزه دانش بنیان وتشکیل واحد پذیرش شرکت های دانش بنیان از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه است.
وی عنوان کرد: طرفین باید ظرف مدت دو هفته ابزار های خودرا در جهت آموزش به شوراهای سه گانه تحویل دهند.

منبع: باشگاه‌خبرنگاران

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: