۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹

سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵»

مرکز آموزشی گام با داشتن تجربه چند ساله در عرصه‌ی آموزش و گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی درنظر دارد سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵» را با رویکرد آموزش و تربیت نخبگان اقتصاد مقاومتی برگزار کند.

به گزارش عیارآنلاین، مرکز آموزشی گام با داشتن تجربه چند ساله در عرصه‌ی آموزش و گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی درنظر دارد سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵» را با رویکرد آموزش و تربیت نخبگان اقتصاد مقاومتی برگزار کند.

ایران ۱۴۳۵

در این دوره با با بهره‌گیری از روش‌های مختلف آموزشی به بیان مفاهیم اساسی اقتصاد مقاومتی و نقش اقتصاد دانش بنیان در رشد و توسعه اقتصادی کشور پرداخته می شود. همچنین در این دوره شرکت‌کنندگان با آگاهی یافتن نسبت به مسائل و مشکلات اقتصادی کشور، از طریق مباحثه گروهی به بررسی راه‌حل‌های موجود می‌پردازند.

محورهای اصلی این دوره عبارتند از اقتصاددانش‌بنیان، جریان‌شناسی اقتصادی کشور، موانع تحقق اقتصادمقاومتی و شیوه‌ی گفتمان‌سازی اقصادمقاومتی.

این دوره پنج روزه ، در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است که ظرفیت این دوره محدود بوده و علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق سایت مرکز به نشانی Gamcenter.ir اقدام نمایند.

دوره ویژه برادران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق رایانامه gamcenter@chmail.ir و یا شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۵۳۰۷۸ ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: