۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از بازنگری روند فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی خبر داد

دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: درحال تدوین برنامه فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی هستیم و براین اساس در این مراکز یک بازنگری مجدد صورت می گیرد.

به گزارش عیارآنلاین، وی در ادامه گفت: وزارت علوم در روند بازنگری مجدد فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی دلایل موفقیت و مشکلات جاری این مراکز را مورد بررسی قرار می دهد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، افزود: در این بازنگری به نوعی پارک های علم و فناوری دانشگاهی ساماندهی مجدد می شوند.
وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر در سطح استان تهران ۶ پارک علم و فناوری دانشگاهی مشغول به فعالیت هستند و در سطح کشور نیز سه پارک دانشگاهی سمنان، زنجان و کرمان وجود دارد.
دکتر پیری اضافه کرد: دانشگاه شهیدبهشتی نیز درخواست راه اندازی پارک علم و فناوری کرده است که درخواست این دانشگاه نیز درحال بررسی است.
وی گفت: برای بازنگری روند فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی کارگروهی در وزارت علوم تشکیل شده است که این کارگروه نقاط قوت و ضعف این مراکز را بررسی می کند.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم با بیان اینکه وزارت علوم به پارک های علم و فناوری دانشگاهی نگاه مثبت دارد، خاطرنشان کرد: هدف ما در این بازنگری اصلاح روند فعالیت این مراکز است.

منبع: وزارت علوم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: