رییس بخش کامیونهای دایملر: کامیون های دایملر به ایران صادر خواهد شد

ولفگانگ برن هارد رییس بخش کامیون های شرکت دایملر در مجله مدیران اعلام کرد که ما اجازه تصرف بازار ایران را به چینی ها نخواهیم داد و امسال نیز اولین محموله های دایملر با مارک فوسو به ایران ارسال خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، ولفگانگ برن هارد در مصاحبه با سایت آنلاین مجله مدیران (Manager Magazin) افزود: در این زمینه با طرف ایرانی قراردادی امضاء شده است و در فاز نخست کامیون ارسال خواهد شد و بعد به صورت قدم به قدم شروع به تولید قطعات کامیون مانند، موتور، دنده، شاسی و در آخر نیز تولید کامل کامیون در داخل ایران انجام خواهدشد.
رییس بخش کامیون های شرکت دایملر تاکید کرد: در دراز مدت ایران برای دایملر می تواند همان بازار بزرگی باشد که در حال حاضر ترکیه است. ما سال گذشته توانستیم ۲۰ هزار و ۴۰۰ کامیون در این کشور به فروش برسانیم.
مارک فوسو زیر مجموعه شرکت میتسوبیشی ژاپن و یکی از سهامداران اصلی آن شرکت دایملر می باشد که از سال ۲۰۱۱ این نوع مارک را تولید می کند.
دایملر تاریخچه طولانی در ایران دارد و از سال ۱۹۵۳ در داخل ایران فعالیت های خود را آغاز کرده و به صورت سالانه به جز سال های تحریم (۲۰۱۰ – ۲۰۱۵) حدود ۱۰ هزار خودرو در ایران به فروش رساند.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: