مدیر عامل شرکت بورس کالا:

ساز و کار بورس کالا بهترین گزینه برای عرضه املاک و مستغلات بانک‌ها خواهد بود

سلطانی نژاد، مدیر عامل بورس کالای ایران: فروش اموال بانک‌ها در بورس کالا به املاک و مستغلات بانک‌ها مربوط می‌شود و تاکنون دو بانک اموال خود را به بورس کالا آورده‌اند/ ستاد اقتصاد مقاومتی دولت مصوب کرده بود بانک‌ها در بورس کالا، املاک مازاد یا اموال غیرمنقول خود را عرضه کنند و مذاکره با بانک‌ها برای فروش اموال غیرمنقول انجام شد اما هنوز اجرایی نشده است.

به گزارش عیارآنلاین، حامد سلطانی نژاد گفت: با بهبود فضای بازار مسکن، بازار املاک بانک‌ها نیز رونق می‌گیرد که البته هنوز ایجاد نشده است.

سلطانی نژاد گفت: فروش اموال بانک‌ها در بورس کالا به املاک و مستغلات بانک‌ها مربوط می‌شود و تاکنون دو بانک اموال خود را به بورس کالا آورده‌اند، مشخصات این املاک بر روی تابلوی بورس درج شده اما معامله‌ای نشده است.

مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی دولت مصوب کرده بود بانک‌ها در بورس کالا، املاک مازاد یا اموال غیرمنقول خود را عرضه کنند و مذاکره با بانک‌ها برای فروش اموال غیرمنقول انجام شد اما هنوز اجرایی نشده است.

تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه میزبان ۹۵ هزار و ۳۰۰ تن سنگ آهن دانه بندی، قیر، عایق رطوبتی و گوگرد است.

مجتمع سنگ آهن سنگان ۵۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی را به قیمت ۳۲ دلار در هر تن در تالار صادراتی عرضه می‌کند.

همچنین ۴۰ هزار و ۳۰۰ تن انواع قیر، عایق رطوبتی و گوگرد  نیز در تالار صادراتی عرضه می‌شود.

تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی شاهد عرضه ۲۹ هزار و ۸۰۰ تن قیر، ۴۲ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۸ هزار و ۶۸۶ تن مواد شیمیایی،  ۳ هزار تن گوگرد و ۳۲۲ تن مواد پلیمری است.

منبع: بانک مردم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: