تشکیل فراکسیون فرهنگیان مجلس دهم با عضویت بیش از ۱۱۰ نفر

نقوی حسینی، نماینده مجلس: بیش از ۱۱۰ نماینده خانه ملت در مجلس دهم، فرم عضویت در فراکسیون فرهنگیان را تکمیل کردند/ موضوعاتی مانند توجه به محتوای آموزشی دانش آموزان، منابع انسانی، وضعیت دانشگاه فرهنگیان و غیره از جمله مواردی خواهد بود که در جلسات فراکسیون فرهنگیان مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به اهمیت موضوع آموزش و پرورش و نقش مهم فرهنگیان در تربیت نسل های آینده ساز کشور، گفت: بر این اساس بیش از ۱۱۰ نماینده خانه ملت در مجلس دهم، فرم عضویت در فراکسیون فرهنگیان را تکمیل کردند تا بتوانند مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

نماینده  مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین مجمع عمومی فراکسیون فرهنگیان دوشنبه هفته آینده ( ۳۱ خردادماه ) با حضور تمامی اعضاء برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این جلسه اعضاء هیئت رئیسه نیز با برگزاری انتخابات مشخص خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش با مشکلات زیادی روبرو است، ادامه داد: برای رفع برخی از مسائل حوزه آموزشی کشورمان نیاز به تعامل مجلس شورای اسلامی با دولتمردان خصوصا مسئولان وزارت آموزش و پرورش است از این رو فراکسیون فرهنگیان می تواند نقش بسزایی در این زمینه ایفا کند.

نقوی حسینی ضمن بیان اینکه موضوعاتی مانند توجه به محتوای آموزشی دانش آموزان، منابع انسانی، وضعیت دانشگاه فرهنگیان و غیره از جمله مواردی خواهد بود که در جلسات فراکسیون فرهنگیان مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت، افزود: در این راستا توجه به امور بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش، اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان و غیره نیز توسط اعضاء فراکسیون بررسی خواهد شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان در مجلس نهم خاطرنشان کرد: باید با همکاری و تعامل همه مسئولان، مشکلات و مسائل مربوط به حوزه فرهنگیان کشور را رفع کرد.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: