۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۲

اسامی نهایی اعضای ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس

اعضای نهایی ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس دهم مشخص شدند.

مجلس دهم_کمیسیون تخصصیبه گزارش عیارآنلاین، اعضای ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.

اعضای نهایی ۱۳ کمیسیون تخصصی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

** اسامی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

جواد کریمی‌قدوسی، کاظم جلالی، مجتبی ذوالنور، سید حسین نقوی حسینی، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، مرتضی صفاری نطنزی، علاءالدین بروجردی، مسعود گودرزی، محمد ابراهیم رضایی، سید محسن علوی، هاجر چنارانی، اردشیر نوریان، سید قاسم جاسمی، هادی شوشتری، محمد جواد جمالی، محمد مهدی برومندی، شهروز برزگر، مصطفی کواکبیان، ابوالفضل حسن‌بیگی، علیرضا رحیمی، ولی‌الله نانواکناری.

** اعضای کمیسیون اجتماعی:

شکور پورحسین شقلان، عباس گودرزی، علی کرد، حسن لطفی، احمد بیگدلی، محمدعلی وکیلی، سید حمزه امینی، سید صادق طباطبایی‌نژاد، عبدالرضا عزیزی، علی رستمیان سبزه‌خانی، محمدرضا بادامچی، زهرا ساعی، محمد وحدتی هلان، جلیل مختار، ناهید تاج‌الدین، علیرضا محجوب، سمیه محمودی، خدیجه ربیعی فرادنبه، سلمان خدادادی، رضا شیران خراسانی و رسول خضری.

** اعضای کمیسیون بهداشت و درمان:

محسن علیجانی زمانی، همایون یوسفی، بشیر خالقی، بهروز بنیادی، ابوالفضل سروش، حسینعلی شهریاری، مسعود پزشکیان، علی نوبخت حقیقی، احمد همتی، محمد نعیم امینی‌فرد، یعقوب شیویاری، سیامک مره‌صدق، محمدحسین قربانی، اکبر رنجبرزاده، منوچهر جمالی سوسفی، اصغر سلیمی، حیدر علی عابدی، عباسعلی پوربافرانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، اکبر ترکی، احمد حمزه‌، سیدمرتضی خاتمی.

** اعضای کمیسیون صنایع و معادن:

سید مهدی تقدسی، علی اسدی کرم، عزیز اکبریان، داریوش اسمعیلی، محسن کوهکن،‌ غلام محمد زارعی، حمید گرمابی، رامین نورقلی‌پور،‌محمد حسین فرهنگی، محمد عزیزی، نادر قاضی‌پور، عبدالله رضیان، رضا علیزاده، حمیدرضا فولادگر، محمدرضا منصوری، رضا انصاری، رمضانعلی سبحانی‌فر، سیده حمیده زرآبادی، سید جواد حسینی‌کیا، سعید باستانی، ملکی، احمدی، محمدرضا نجفی

** اعضای کمیسیون انرژی:

مجید ناصری‌نژاد، علی گل‌مرادی، عبدالله سامری، علی‌عسگر ظاهری عبدوند، غلامرضا شرفی،  حبیب‌الله کشت‌زر،  جواد کاظم‌نسب، فریدون حسن‌وند، قاسم ساعدی، خالدی، کرم‌پور، عدل هاشمی، نعمتی، خدری، بهرام‌نیا، قرخانی، جلال میرزایی، امیری خامکانی، سکینه الماسی، احمد مرادی، احمد صفری، علی ادیانی، هدایت‌الله خادمی، سلام امینی.

** اعضای کمیسیون برنامه و بودجه:

هادی قوامی، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، عزت‌الله یوسفیان‌ملا، علی قربانی، حسن سلیمانی، غلامرضا حیدری، جهانبخش محبی‌نیا، احمد خدابخشی، محسن بیگلری، شهباز حسن‌پور، محمدرضا تابش، سیدمهدی فرشادان، محمدمهدی مفتح، غلامرضا تاجگردون، منصور مرادی، محمد فیضی، محمد حسینی، نبی هزارجریبی، حمیدرضا حاجی‌بابایی، علی کاظمی، مهرداد لاهوتی، عبدالرضا مصری.

** اعضای کمیسیون عمران:

یوناتن بت‌کلیا، حسین نیازآذری، شهرام غراوی، محمد دامادی، صدیف بدری، سیدهادی بهادری، اقبال محمدیان، علی یارمحمدی، محمدمهدی افتخاری، سیدحسین افضلی، سید ابوالفضل موسوی، سیداحسن علوی، عبدالکریم حسین‌زاده، شادمهر کاظم‌زاده، فرج‌الله رجبی، محمدرضا رضایی‌کوچی، سید کمال‌الدین شهریاری، حسن خسته‌بند، قلی‌الله قلی‌زاده، محمدرضا ملکشاهی، حسین هاشمی تختی‌نژاد، مجید کیان‌پور.

** اعضای کمیسیون اصل ۹۰:

محمدعلی پورمختار، فرهاد تجری، داوود محمدی، حسین رضازاده، بهرام پارسا، یحیی کمالی، محمد کاظمی.

** اعضای کمیسیون آموزش:

اسدالله عباسی، محمدرضا عارف، محمد قمی، محمود نگهبان سلامی، سید محمد جواد ابطحی، فاطمه سعیدی، میرحمایت میرزاده، فرهاد فلاحتی، جبار کوچکی‌نژاد، محمد باسط دُرازهی، فریده اولادقباد، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، قاسم احمدی‌لاشکی، سید جواد ساداتی‌نژاد، محمود صادقی، کارن خانلری، داوود محمدی، محمدمهدی زاهدی، سید محمد باقر عبادی، محمد دوران‌وندی‌، اسفندیار اختیاری، محمدجواد فتحی.

** اعضای کمیسیون اقتصادی:

سیدکاظم دلخوش،  محمدرضا پورابراهیمی، سید تقی کبیری، محمود بهمنی، سید فرید موسوی، محمد حسن‌نژاد، سیده فاطمه حسینی، محمد حسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی، حمدالله کریمی، علی‌اکبر کریمی، عامر کعبی، محمود شکری، رحیم زارع، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، قرجه طیار، معصومه آقاپور، سیدحسن حسینی، احمد انارکی محمدی.

** اعضای کمیسیون فرهنگی:

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، حجت‌الاسلام احمد سالک، جمشید جعفرپور، محمداسماعیل سعیدی، حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد، علی لاریجانی، علی مطهری، محمدعلی وکیلی، علی کاظمی، حجت‌الاسلام مهدی شیخ، سیده فاطمه ذوالقدر، سید احسان قاضی‌زاده هاشمی، حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه، غلامرضا کاتب، علی ابراهیمی، ولی داداشی، پروانه سلحشوری، طیبه سیاووشی عنایتی، محمد باقر سعادت، حجت‌الاسلام احمد مازنی.

** کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

نورمحمد تربتی‌نژاد، نظر افضلی،‌علی وقفچی، عباس پاپی‌زاده بالنگان، عبدالغفور ایران نژاد، شمس‌الله شریعت‌نژاد، علی‌محمد مرادی، سید راضی نوری، احمدعلی کیخا، جلال محمودزاده، حبیب‌الله نیکزادی پناه، رضا کریمی، عبدالله حاتمیان، علی محمد شاعری.

** کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

احمد مرادی، محمدجواد کولیوند، امیر خجسته، محمودی شاه‌نشین، مقصودی، صباغیان، ابوترابی، هاشم‌زایی، مافی، محمد آشوری‌تازیانی، شهاب‌الدین بیمقدار، احمد امیرآبادی‌فراهانی، سهراب گیلانی،  حسن نوروزی.

براساس پیگیریهای خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، تا زمان تنظیم و انتشار این خبر ۱۳ عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مشخص شده، اما هنوز نهایی نشده است که در ساعات آتی مشخص می‌شود.

منبع: تسنیم

تلگر

چهره‌

    دیدگاه تازه‌ای بنویسید: