هدف از مطرح کردن حقوق های دو میلیاردی در وزارت بهداشت، ضربه زدن به طرح تحول سلامت هست

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درخصوص پرداخت دو میلیاردی در وزارت بهداشت گفت: مدعیان سند ارائه دهند.

به گزارش عیارآنلاین، سیامک مره صدق ضمن بیان این مطلب افزود: به نظر بنده با ضوابطی که در وزارت بهداشت و درمان وجود دارد و همچنین شناختی که از وزیر بهداشت و همکارانشان دارم، محال است که چنین حقوقی در این وزارتخانه پرداخت شود.

وی در ادامه گفت: اگر در این خصوص سندی وجود دارد باید مطرح شود و ما اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر بنده طرح چنین مسائلی تا زمانی که کاملا مستند نباشد باعث تشنج و ناامنی در جامعه و بدبینی نسبت به مسئولان می‌شود و به نوعی تلاش‌هایی که وزارتخانه‌ها برای حل مشکلات انجام می‌دهند را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

مره صدق ضمن تاکید مجدد بر ارائه سند تصریح کرد: طرح این مطالب بازی کردن با آبروی یک وزارتخانه و وزیر است که می‌تواند عواقب نامناسبی برای کل سیستم بهداشتی درمانی کشور به همراه داشته باشد.

وی در ادامه گفت: متاسفانه افرادی که با اجرای طرح تحول سلامت ضرر کردند و قبل از این طرح درآمدهای بالا داشتند شروع به حمله به وزارت بهداشت کردند و در واقع هدفشان مشکل ایجاد کردن برای طرح تحول سلامت است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مطرح کردن این مسائل بیشتر به نفع افرادی است که در بخش خصوصی درآمدهای نجومیشان با شروع به کار وزارتخانه فعلی از بین رفته است.

منبع: برنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: