۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
مصری:

قاچاق کالا موضوعی که در کشورما گم شده است

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه “ریگی” در آسمان دستگیر می شود اما قاچاق مهار نمی شود،گفت: وجود این حجم گسترده از کالای قاچاق در کشور معنایی ندارد مگر آنکه چراغ سبزهایی در این رابطه در دل دستگاه ها وجود داشته باشد.

به گزارش عیارآنلاین ،عبدالرضا مصری درخصوص مبارزه با قاچاق کالا درکشور گفت: ضعف درخصوص مبارزه با قاچاق کالا به این دلیل است که احساس می کنم که مبارزه گران با قاچاق کالا دچار مشکل هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، در خصوص مبارزه با کالای قاچاق ادامه داد: گاهی یک مسئله به قدری در جامعه گسترده می شود که موضوع به اصطلاح گم می شود و در حال حاضر نیز به دلیل گستردگی قاچاق کالا در جامعه، موضوع گم شده است.

حدود ۷۵ هزار میلیارد تومان میزان ارزش کالای قاچاق کشور

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از حجم بالای از کالای قاچاق در کشور گفت: حدود ۷۵ هزار میلیارد تومان میزان ارزش کالای قاچاق به کشور بوده این در حالی است که این آمار تنها مربوط به مواد مخدر نیست و شامل کالاهای مختلف مانند لوازم خانگی است.

مصری گفت: به نظر بنده وجود این حجم گسترده از کالای قاچاق در کشور معنایی ندارد مگر آنکه چراغ سبزهایی در این رابطه در دل دستگاه ها وجود داشته باشد، البته کسی را در این رابطه متهم نمی کنم.

وی گفت: باید پذیرفت کشوری که در مقابل تمامی دشمنان ایستادگی کرده است و بطور مثال شخصی به نام “ریگی” را در آسمان دستگیر می کند نمی تواند تا این حد ضعیف باشد که نتواند در برابر قاچاق کالا بایستد، مگر اینکه مناسبات دیگری وجود داشته باشد که البته از آن خبر ندارم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدوارم دستورات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا با جدیدت اجرایی شود.

منبع:خانه ملت

تلگر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: