انجمن اولیا و مربیان از سازمان مدارس غیردولتی مُنفک شد

احمدی، مشاور وزیر و مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش: با دستور وزیر آموزش‌وپرورش، انجمن اولیا و مربیان از زیر مجموعه سازمان مدارس غیردولتی مُنفک شد/ انجمن‌های اولیا و مربیان نهادهای مردمی هستند و باید توسط خود مردم شکل بگیرند

به گزارش عیارآنلاین، علی اصغر احمدی اظهار داشت: انجمن اولیا و مربیان که در دوره قبل وزارت آموزش و پرورش زیرمجموعه سازمان مدارس غیردولتی قرار گرفته بود، با دستور وزیر آموزش و پرورش از مجموعه سازمان مدارس غیردولتی مُنفک شد.

وی افزود: سال ۹۰ و در پی اقدامی اشتباه، انجمن اولیا و مربیان زیر مجموعه سازمان مدارس غیردولتی قرار گرفت که هم اکنون این اشتباه اصلاح شد.

مشاور وزیر و مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: انجمن‌های اولیا و مربیان نهادهای مردمی هستند و باید توسط خود مردم شکل بگیرند در حقیقت سازمان مرکزی انجمن اولیا و مربیان ماهیت مجزا داشته و علاوه بر جنبه حاکمیتی آن براساس ماهیت مردمی فعالیت می‌کند و نقطه اتصال مردم با آموزش و پرورش است.

احمدی ادامه داد: قرار گرفتن انجمن اولیا و مربیان در زیر مجموعه سازمان مدارس غیردولتی محدودیت‌هایی ایجاد کرده بود و در حقیقت مقدمه‌ای برای حذف انجمن بود.

منبع: تسنیم

تلگر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: