مدیرعامل شهر جدید پرند اعلام کرد

اتمام پرونده مسکن مهر منوط به تکمیل آورده‌ مردم و تلاش دستگاه‌ها/ ساخت شهر سبز و هوشمند در پرند با مشارکت آلمان‌ها

مدیرعامل شهر جدید پرند با تاکید بر اینکه بسته شدن پرونده مسکن مهر این شهر منوط به تکمیل آورده‌های مردم و تلاش دستگاه‌های خدمات رسان خواهد بود،گفت: بیشتر پروژه‌های باقی‌مانده دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند که اتمام آنها مشروط به همین دو مورد ذکر شده خواهد بود.

به گزارش عیارآنلاین ،علی‌اکبر طاهری با تاکید بر اینکه اتمام سایت مسکن مهر این شهر از اولویت‌های جدی شرکت عمران در سال ۹۵ است،گفت: بسته شدن پرونده مسکن مهر شهر پرند بدون شک منوط به تکمیل آورده‌های مردم و تلاش مضاعف دستگاه‌های خدمات‌رسان خواهد بود، درحال حاضر بیشتر پروژه‌های باقی‌مانده دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند که اتمام آنها مشروط به همین دو مورد ذکر شده خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح سرمایه‌گذاری ساخت مزرعه سولار نیز در هفت هکتار از اراضی تخت رستم در شهر جدید پرند یکی دیگر از برنامه‌های ما در سال جاری خواهد بود .

طاهری در این خصوص اضافه کرد: در حال حاضر به دنبال تهیه پیش‌نویس دقیقی برای مشخص شدن زمان اجرا و آغاز عملیات آن هستیم تا هرچه زودتر بنای ساخت شهری سبز و هوشمند را شروع کنیم. براساس صحبت‌های انجام شده قرار است وزیر اقتصاد و قائم‌مقام مسکن و محیط زیست آلمان تا پایان این ماه برای امضای قرارداد قطعی به ایران سفر کرده و در اتاق بازرگانی کشور به بحث و گفتگو بپردازند.

طاهری در پایان با تأکید بر اهمیت مسائل اجتماعی و فرهنگی در سطح شهرهای جدید بیان کرد: در راستای سیاست‌های وزارت و راه شهرسازی طی همکاری با مشاوران اجتماعی دانشگاه قصد داریم کارگاه‌های آموزشی در امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را ایجاد کرده و از بروز ناهنجاری‌های احتمالی جلوگیری کنیم.

منبع: فارس

تلگر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: