مذاکره نمایندگان شرکت پژو سیتروئن و رئیس سازمان ایدرو/ موتور تولیدی خودروها یورو۶ باشد

یک هیات فرانسوی جهت مذاکره در مورد سرمایه‌گذاری مشترک در حوزه خودروسازی با رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش عیارآنلاین ، به نقل از ایدرو این هیات فرانسوی متشکل از آقایان اولیور بورگش معاون اجرایی و جان کریستف کیومارد عضو هیات مدیره و مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای شرکت سیتروئن ضمن ابراز خوشحالی از مذاکره با طرف‌های ایرانی جهت توسعه و ارتقای همکاری‌های دوجانبه ، پیشنهادهای اجرایی خود را جهت اجرایی نمودن همکاری‌های تازه در فضای پسا تحریم ارائه کردند.
در این دیدار رئیس هیات عامل سازمان گسترش با اشاره به همکاری‌های قبلی ایران و فرانسه در حوزه خودروسازی و اظهار امیدواری به اینکه در آینده همکاری‌های دوجانبه خوبی داشته باشیم اظهار داشت: براساس سیاست وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت ،‌داخلی سازی قطعات خودرو، تاکید  بر صادرات تولیدات خودرویی و همچنین استفاده از تجهیزات و قطعات خودرو ساخت داخل  در تولید محصولات جدید ، مورد توجه و تاکید جدی قرار دارد.
منصور معظمی همچنین با اشاره به اهمیت برقراری همکاری سازنده که متضمن تامین سود و منافع دوجانبه است افزود: توجه به کیفیت خودروهای تولید شده جهت کسب رضایتمندی مردم بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل اصرار داریم مدل های جدید خودرو با بهترین کیفیت تولید شوند تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مردم باشیم.
وی  با اشاره به لزوم طراحی مدل‌های جدید خودرو گفت: در هرگونه شراکت سرمایه‌گذاری جدید باید مسائل عمده و کلیدی مورد توجه جدی قرار گیرد ازجمله اینکه حداقل ۴۰ درصد از قطعات خودرو باید داخلی سازی شود و بعلاوه ۳۰ درصد از تولیدات صادر گردد و همچنین نوع موتور براساس رده بندی یورو ۶ باشد.
این خبر می افزاید در پایان جلسه مقرر گردید طرفین نسبت به ارائه پیشنهادهای اجرایی مورد نظر خود اقدام نمایند.

منبع: شاتا

تلگر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: