سند راهبردی دانشگاه فرهنگیان به تصویب رسید

در بخشی از سیاست‏های مصوب شده، اهتمام و مشارکت دانشگاه در تأمین مشوق‏ های لازم برای جذب استعدادهای برتر به حرفه معلمی مورد تأکید قرار گرفته است. مجموعه نهایی سند راهبردی به زودی از طریق پرتال دانشگاه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، اولین جلسه هیأت امناء دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۵ ، چهارشنبه اول اردیبهشت با ریاست دکتر فانی و حضور اعضاء محترم هیأت امناء برگزار شد.

در این نشست دکتر مهر محمدی ضمن تبریک ایام فرخنده ماه رجب، گزارشی را در خصوص جمع بندی و بررسی  پیوست‏ های سند راهبردی ارائه نمود.

شایان ذکر است، در سند راهبردی دانشگاه فرهنگیان که مبتنی بر سیاست‏ های ابلاغی مقام معظم رهبری، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سند دانشگاه اسلامی، نقشه جامع علمی کشور و اساسنامه دانشگاه فرهنگیان تنظیم شده است، ضمن تأکید بر مدیریت یکپارچه و منسجم فرآیند تربیت معلم و تأمین  و بهسازی منابع انسانی آموزش و پرورش توسط دانشگاه فرهنگیان و همچنین اعمال سیاست هایی که متضمن کیفبت دانش آموختگان باشد،  مشارکت سایر دانشگاه‏ ها و نهادهای علمی، تربیتی واجد صلاحیت درتربیت معلم نیز به رسمیت شناخته شده است.

 در بخشی از سیاست‏های مصوب شده، اهتمام  و مشارکت دانشگاه در تأمین مشوق‏ های لازم برای جذب استعدادهای برتر به حرفه معلمی مورد تأکید قرار گرفته است. مجموعه نهایی سند راهبردی به زودی از طریق پرتال دانشگاه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: دانشگاه فرهنگیان

۲

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: