دو تکلیف عمده آموزش و پرورش نسبت به اقتصاد مقاومتی: فرهنگ سازی و مدیریت بهینه منابع

فانی، وزیر آموزش و پرورش: دو تکلیف عمده در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، بر عهده ما است./ وزیر آموزش و پرورش اولین تکلیف را مدیریت بهینه منابع مالی و انسانی موجود و تنوع بخشی منابع عنوان کرد و ترویج فرهنگ کار آفرینی ، آموزش محیط کسب و کاردر بین دانش آموزان رشته های فنی ، حرفه ای و نظری را دومین تکلیف آموزش و پرورش نامید.

به گزارش عیارآنلاین، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در دیدار با مدیران و معاونین حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی که همزمان از طریق ویدئو کنفرانس با مدیران کل ومعاونین پشتیبانی آموزش و پرورش  ادارات کل سراسر شور نیز در ارتباط بود، اظهارکرد : دو تکلیف عمده در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، بر عهده ما است.

وزیر آموزش و پرورش اولین تکلیف را مدیریت بهینه منابع مالی و انسانی موجود و تنوع بخشی منابع عنوان کرد و ترویج فرهنگ کار آفرینی ، آموزش محیط کسب و کاردر بین دانش آموزان رشته های فنی ، حرفه ای و نظری را دومین تکلیف آموزش و پرورش نامید.
فانی افزود: اقدامات انجام شده در خصوص برنامه های رفاهی و معیشتی باعث افزایش رضایت نسبی معلمان شده است که این امر وظیفه همه ما را در گسترش خدمت به  فرهنگیان افزایش داده است.
وی بیان کرد: رتبه بندی فرهنگیان ،  بیمه تکمیلی ، آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، حسابداری تعهدی ، اسکان موقت فرهنگیان ، حساب یکپارچه مدارس،پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی ۹۳ و فرایند محاسبه قیمت تمام شده خدمات از جمله این اقدامات می باشد که علی رغم مشکلات مالی فراوان در سال ۱۳۹۴ انجام شده است.
وزیرآموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد با مدیریت منابع مالی و انسانی و استفاده از ظرفیت ها و فرصت های موجود و افزایش سهم آموزش و پرورش از بودجه عمومی دولت و نیز افزایش منابع درآمدی، می توانیم افتخاری به افتخارات آموزش و پرورش دردولت یازدهم بیافزائیم.

منبع: پانا

۲

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: