گزارش عملکردی کوتاه در خصوص تجهیز و نوسازی مدارس استان تهران

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران: شاخص ترین فعالیت در سال ۹۴، تحویل پروژه های نیمه تمام در اکثر نقاط شهر تهران بوده است./ ۱۵۰ پروژه از ابتدای سال ۹۴ با هزار و ۴۵۲ کلاس با زیربنای ۲۴۰ هزار متر مربع در شهر تهران به آموزش و پرورش تحویل داده شد./ یک کار ویژه در شهر تهران جمع آوری بخاری های گازی در مدارس دولتی و نصب سیستم حرارت مرکزی ایمن بود/ وی اضافه کرد: این کار در شهرستان ها ۷۵ درصد انجام شده و مابقی در ابتدای سال ۹۵ قبل از شروع سال تحصیلی انجام خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، داریوش ورناصری اظهار کرد: شاخص ترین فعالیت در سال ۹۴، تحویل پروژه های نیمه تمام در اکثر نقاط شهر تهران بوده است.

وی ادامه داد: ۱۵۰ پروژه از ابتدای سال ۹۴ با هزار و ۴۵۲ کلاس با زیربنای ۲۴۰ هزار متر مربع در شهر تهران به آموزش و پرورش تحویل داده شد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به اینکه برای این تعداد ۲۱۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: از تعداد ۱۵۰ پروژه تحویلی ۴۵ پروژه توسط خیرین ساخته شده است که یا در احداث و یا تکمیل کردن و مشارکت در ساخت این پروژه ها نقش داشته اند.
ورناصری بیان کرد: در کنار این موضوع استاندارسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی انجام شده است. یک کار ویژه در شهر تهران جمع آوری بخاری های گازی در مدارس دولتی و نصب سیستم حرارت مرکزی ایمن بود.
وی اضافه کرد: این کار در شهرستان ها ۷۵ درصد انجام شده و مابقی در ابتدای سال ۹۵ قبل از شروع سال تحصیلی انجام خواهد شد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با تاکید بر مقاوم سازی برخی مدارس استان تهران، گفت: با توجه به پیگیری های رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور، اعتبار اداره کل نوسازی شهر تهران در سال ۹۵ بهتر از سال ۹۴ خواهد بود.
ورناصری عنوان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام باقی مانده و احداث پروژه ای که آموزش و پرورش اضطراری نیاز دارد از جمله فعالیت های سال ۹۵ است.
وی تصریح کرد: یک کار ویژه در تهران احداث فضای آموزشی در مسکن مهر است که با بحران جدی روبرو بود و با تمهیداتی که در نظر گرفته شد، پیش بینی می کنیم در سال ۹۵ مشکلاتی در این خصوص وجود نداشته باشد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در پایان حلول سال نو و عید نوروز را به فرهنگیان، دانش آموزان و همکاران اداره کل نوسازی مدارس سراسر کشور همراه با سلامتی، توفیق، سربلندی و سرافزاری آرزو کرد.

منبع: پانا

۲

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: