مهمترین اقدامات معاونت عمرانی آموزش و پرورش در سال ۹۴

رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس گفت: تا پایان سال ۹۴، ۲۰۰۰ پروژه آموزشی تحویل آموزش و پرورش شد./ بیش از ۱٫۵ میلیون متر مربع زیربنای پروژه های تحویلی بوده است/ ۲۰ درصد مدارس تحویلی به آموزش و پرورش در سال ۹۴، توسط خیرین ساخته شده است

به گزارش عیارآنلاین، مرتضی رئیسی با بیان این که تا پایان سال ۹۴ ، ۲۰۰۰ پروژه آموزشی تحویل آموزش و پرورش شد. اظهار کرد: تا ایام دهه فجر ۸۰۰ پروژه با ۱۰ هزار و ۵۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش تحویل داده شد.

رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس تصریح کرد بیش از ۱٫۵ میلیون متر مربع زیربنای پروژه های تحویلی بوده است و تا پایان سال تعداد این پروژه ها به ۲۰۰۰ پروژه رسید.

وی با اشاره به این که۲۰ درصد مدارس تحویلی به آموزش و پرورش در سال ۹۴، توسط خیرین ساخته شده است خاطرنشان کرد : این مدارس با منابع مالی خیرین و یا با مشارکت خیرین و دولت آماده و به بهره برداری رسید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، رئیسی در خصوص مسکن مهر تصریح کرد : در مناطق بحرانی، مدارس مسکن مهر به صورت یک نوبته شده است .

رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس به برگزاری دومین اجلاس رهبران مدارس ایمن در ایران اشاره کرد و افزود: اقدامات ایران در جهت افزایش سطح ایمنی مدارس در این اجلاس مطرح شد.

منبع: ایسنا

۲

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: