معاون آموزش ابتدایی: نیاز ۵۰ هزار کلاس درس به کتابخانه های کلاسی

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش: ایجاد کتابخانه های کلاسی در مدارس ابتدایی با حداقل ۲۰۰ جلد کتاب مرتبط از اولویت هایی است که باید اجرا شود/ اکنون ۵۰ هزار کلاس درس به کتابخانه های کلاسی نیاز دارند و اولویت ما برای تجهیز ۵ هزار کلاس درس در مناطق محروم و چندپایه است.

به گزارش عیارآنلاین، محمد دیمه ور ایجاد کتابخانه های کلاسی را در مدارس ضروری دانست و اظهار کرد: ایجاد کتابخانه های کلاسی در مدارس ابتدایی با حداقل ۲۰۰ جلد کتاب مرتبط از اولویت هایی است که باید اجرا شود.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: از دوستان و علاقمندان آموزش و کتابخوانی دعوت می کنم که در امر تجهیز مدارس به کتابخانه های کلاسی اقدام و کمک کنند.
دیمه ور تصریح کرد: می توان با مساعدت مردم و مشارکت پویای خیرین مدرسه یار در تمام مدارس ابتدایی به ویژه مدارس مناطق محروم کتابخانه های کلاسی ایجاد کرد.
وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد مدرسه ابتدایی در سراسر کشور نیاز به ایجاد کتابخانه های کلاسی دارند؟، افزود: اکنون ۵۰ هزار کلاس درس به کتابخانه های کلاسی نیاز دارند و اولویت ما برای تجهیز ۵ هزار کلاس درس در مناطق محروم و چندپایه است.

منبع: پانا

۲

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: