۲۳ اسف ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۶

رشد ۴ برابری میزان مصوبات صندوق نوآوری برای طرح‌های دانش‌بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از رشد ۴ برابری میزان مصوبات صندوق نوآوری و شکوفایی برای طرح‌های دانش‌بنیان در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین ،بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی  گفت: میزان مصوبات صندوق نوآوری و شکوفایی برای طرح‌های دانش‌بنیان در سال ۹۴ نزدیک به ۴ برابر سال ۹۳ بوده است.

وی ادامه داد: انواع تسهیلاتی که تا‌کنون به شرکتهای دانش‌بنیان ارائه شده عبارت است از تسهیلات تولید صنعتی سرمایه در گردش، لیزینگ و ضمانت‌نامه.
سلطانی بیان کرد: هم‌چنین تعداد مصوبه‌های صندوق ۸۵۲ مصوبه است این امر به این دلیل است که برخی‌ طرح‌ها بیش از یک مصوبه داشته‌اند و از بیش از یک فرصت استفاده کرده‌اند.
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی تصریح کرد: بیشترین مبلغ تسهیلات از نوع تولید صنعتی است و مجموع تسهیلات تولید صنعتی ۲،۵۲۳،۶۳۳ میلیون ریال بوده است.
سلطانی خاطرنشان کرد: تسهیلات تولید صنعتی از نظر مبلغ تسهیلات در جایگاه اول قرار داشته و ۲٫۵۰ درصد تسهیلات را به خود اختصاص داده است. این تسهیلات از نظر تعداد ۱۲ درصد مصوبات را تشکیل می‌دهد و پس از قرض‌الحسنه و سرمایه در گردش در جایگاه سوم قرار دارد.

منبع: باشگاه‌خبرنگاران

تلگر

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: