بودجه سال گذشته آموزش و پرورش به طور کامل تخصیص پیدا کرد

معاون فانی با اشاره به اینکه بودجه مصوب آموزش و پرورش در سالی که گذشت به طور کامل تخصیص پیدا کرد اما متاسفانه با کمبود اعتبارات مواجه شده‌ایم ادامه داد: برای سال آینده ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در لایحه بودجه پیش بینی شده است. ما پیشنهادات دیگری را به نمایندگان ارائه کرده‌ایم که اگر آنها تصویب شوند ممکن است بودجه آموزش و پرورش کمی افزایش یابد

به گزارش عیارآنلاین، مصطفی ناصری زنجانی درباره مطالبات فرهنگیان از نمایندگان دور دهم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتظار است نمایندگان مجلس آینده تدبیری بیاندیشند تا فاصله حقوق و دستمزد دریافتی آموزش و پرورشی‌ها با سایر اقشار کم شود.

وی افزود: در حال حاضر آموزش و پرورش از کمبود بودجه رنج می‌برد و به همین خاطر پرداخت پاداش پایان خدمت و حق الزحمه معلمان ما در حیطه‌های مختلف به تعویق افتاده است. از نمایندگان مجلس درخواست می‌کنیم تا برای حل مشکل بودجه آموزش و پرورش و جبران معوقات و بدهی‌ها نیز برنامه ریزی کنند.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این است هر همکار فرهنگی که بازنشسته می‌شود بلافاصله پاداش پایان خدمتش را دریافت کند گفت: اکنون اینگونه نیست و پرداخت پاداش پایان خدمت معمولا به تاخیر می‌افتد.

ناصری زنجانی با اشاره به اینکه بودجه مصوب آموزش و پرورش در سالی که گذشت به طور کامل تخصیص پیدا کرد اما متاسفانه با کمبود اعتبارات مواجه شده‌ایم ادامه داد: برای سال آینده ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در لایحه بودجه پیش بینی شده است. ما پیشنهادات دیگری را به نمایندگان ارائه کرده‌ایم که اگر آنها تصویب شوند ممکن است بودجه آموزش و پرورش کمی افزایش یابد.

منبع: ایسنا

۲

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: