۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹

انتقاد عضو فراکسیون زنان مجلس از رویکرد معاونت زنان دولت/ در جریان برنامه‌های حوزه زنان قرارنمی‌گیریم

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس با انتقاد از معاونت امور زنان ریاست جمهوری، از آن خواست برنامه‌های خود را در برنامه ششم توسعه هر چه سریع‌تر به فراکسیون زنان مجلس ارائه دهند تا زمان کافی برای بررسی کارشناسانه آنها وجود داشته باشد.

شهلا میرگلو بیاتبه گزارش عیارآنلاین، شهلا میرگلوی بیات با انتقاد از اینکه فراکسیون زنان مجلس بارها از معاونت حوزه زنان ریاست جمهوری تقاضا کرده است که برنامه‌های پیشنهادی خود را در رابطه با بانوان در برنامه ششم توسعه، جهت مطالعه و بررسی به فراکسیون ارائه دهند اما هنوز  این اتفاق نیفتاده است، گفت: از آنجا که برنامه ششم توسعه نیز هنوز از سوی دولت به مجلس ارائه نشده و در این کار تاخیر قابل ملاحظه‌ای مشاهده می‌شود باید تذکری جدی به دولت و دستگاه‌های مختلف آن در این رابطه و همراهی بیشتر آنها با مجلس شورای اسلامی داد.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بهتر است معاونت امور زنان برنامه‌های خود را هر چه سریع‌تر به فراکسیون زنان مجلس ارائه دهد تا  زمان کافی و  مناسب برای بررسیکارشناسانه وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه فراکسیون زنان مجلس از مواد پیشنهادی معاونت امور زنان و خانواده در برنامه ششم بی‌اطلاع است، افزود: گویا معاونت امور زنان و خانواده اخیرا پیشنهادی در جریان برنامه ششم توسعه به هیئت دولت داشته که ظاهرا با رای قاطع هم به تصویب رسیده؛ در حالی که می‌بایست فراکسیون زنان نیز حداقل در حد عنوان و موضوع در جریان آن قرار بگیرد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس عنوان کرد: دولت در ارائه برنامه ششم به مجلس تعلل می‌کند و گویا قصد دارند این کار را به پس از انتخابات مجلس موکول کنند.

منبع: خانه ملت

۲

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: