۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۱

انتخاب خجسته،رضایی و کولیوند بعنوان نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ /ابوترابی فرد، زاکانی و مفتح نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه شدند

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان این کمیسیون برای حضور در کمیسیون های تلفیق بودجه سال ۹۵ و تلفیق برنامه ششم توسعه را اعلام کرد.

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور _ کمیسیون تلفیقبه گزارش عیارآنلاین، محمد جواد کولیوند از برگزاری انتخابات برای تعیین اعضا در کمیسیون های تلفیق بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه خبرداد و گفت: بر اساس رای اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، محمد حسن ابوترابی فرد، علیرضا زاکانی و محمد مهدی مفتح در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه انتخاب شدند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون شوراها، اعضایی برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۵ نیز انجام شد. با رای نمایندگان، امیر خجسته،  محمد ابراهیم رضایی و بنده در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۵ حاضر خواهیم شد.

بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، هر کمیسیون باید سه نماینده برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه سنواتی و سه نماینده برای حضور در کمیسیون برنامه توسعه را با رای اعضای کمیسیون های تخصصی تعیین کنند.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: