صندوق ذخیره فرهنگیان ماهیانه ۲۱ میلیارد تومان درآمد دارد

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: این صندوق ماهیانه مبلغ ۲۱ میلیارد تومان درآمد دارد و گام های موثری در زمینه رشد اقتصادی و معیشت فرهنگیانه برداشته است.

صندوق ذخیره فرهنگیانبه گزارش عیارآنلاین، شهاب الدین غندالی در دیدار با فرهنگیان خراسان جنوبی اظهار کرد:میزان درآمد ماهیانه صندوق ذخیره فرهنگیان را ماهانه ۲۱ میلیارد تومان است و با توجه به رشد جمعیت بازنشستگی کشور مبلغ ۳۸ میلیارد تومان در هر ماه خروجی داریم که این خود بر کاهش نقدینگی و کاهش سود اعضا اثر مستقیم می گذارد.

وی، به خط تولید رسانی  MEG در شرایط سخت تحریم را  تحقق شعار «ما می توانیم» دانست و افزود: در حال حاضر صندوق ذخیره فرهنگیان در اجرای ۱۲ طرح عمرانی،پتروشیمی، نفتی  و خدماتی مشارکت فعال دارد. با تولید انبوه این محصول مبلغ ۳هزار میلیارد تومان به چرخه سود آوری شرکت افزوده می شود.
مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان کشور توجه به این صندوق را یکی از راه کارهای خروج از رکود دانست و تصریح کرد: با توجه گستردگی و توانایی بالای صندوق ذخیره فرهنگیان بایستی فضاهای سودآور اقتصادی به این شرکت واگذار شود.
این مقام مسئول از تهاجم فرهنگی به عنوان ابزار دشمن در راستای شکست انقلاب اسلامی ملت ایران یاد کرد و ادامه داد:  چنانچه به مسائل معیشتی فرهنگیان توجه نشود و فکر معلم درگیر مسائل مادی و غیر تربیتی باشد، زمینه نفوذ و تهاجم فرهنگی دشمن فراهم می آید.
۱۸فعالیت در خراسان جنوبی به طرح تبدیل شد
عباس لامعی، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز با اشاره به فرصت های زیاد سرمایه گذاری در استان گفت:  بر روی ۱۸ فعالیت در خراسان جنوبی مطالعات لازم صورت گرفته و به طرح قابل توجیح اقتصادی تبدیل شده اند.
وی اراده مستحکم، ایمان، نظم و بروز بودن دانش را از ویژگی های بارز جامعه فرهنگی در این استان برشمرد و اضافه کرد: برای ارتقای معیشت فرهنگیان یک عزم جدی و انقلابی لازم است.

منبع: پانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: