۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
هیئت عالی جذب مقرر کرد

تاثیر حضور در بخش صنعت در جذب اعضای هیئت علمی

براساس جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها مدت حضور متقاضیان عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در بخش صنعت در ارزیابی نهایی به عنوان امتیاز مد نظر قرار می‌گیرد.

به گزارش عیارآنلاین،به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۱۶۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه اجرای بخش اول طرح توانمند سازی و دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، گزارش خود را ارائه کرد.

 پس از ارائه این گزارش و بحث و بررسی اعضاء، هیئت عالی جذب مقرر کرد گزارش آماری اعضای هیئت علمی شرکت کننده در بخش اول طرح توانمند سازی از سال ۸۷ تا کنون توسط وزارت بهداشت به این هیئت ارائه شود.

در ادامه جلسه گزارش اجرای طرح ضیافت اندیشه که در سال جاری توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شده است، ارائه شد.

در ادامه جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، مقرر شد مدت حضور متقاضیان  عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در بخش صنعت در ارزیابی نهایی به عنوان امتیاز مد نظر قرار گیرد.

همچنین در پایان جلسه تعدادی از اعضای هیئت‌های اجرایی جذب و کارگروه‌های صلاحیت عمومی دانشگاه‌های آزاد سمنان و زنجان و پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی موفق به کسب رای اعتماد از هیئت عالی جذب شدند.

منبع: فارس

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: