حذف کارت سوخت را اشتباه می‌دانیم/ کارت سوخت یک مولفه کنترلی برای مدیریت بهتر

دیبر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران بر تاکید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر عدم حذف کارت سوخت به عنوان یک مولفه کنترلی برای مدیریت هرچه بهتر این مسئله اشاره کرد.

پوراحمد نژادبه گزارش عیارآنلاین، پوراحمد نژاد دیبر کمیسیون  مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، بر تاکید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر عدم حذف کارت سوخت به عنوان یک مولفه کنترلی برای مدیریت هرچه بهتر این مسئله اشاره کرد.

 

وی با اشاره به موضوع تک نرخی شدن بنزین و شایعات حذف کارت سوخت در کشور، ادامه داد: در حال حاضر تاکید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر عدم حذف کارت سوخت به عنوان یک مولفه کنترلی برای مدیریت هرچه بیشتر این مسئله است.

پوراحمدنژاد تصریح کرد: بودن کارت سوخت در راستای ساماندهی مصرف بنزین در کشور به مراتب بهتر از نبودنش است؛ در حال حاضر ستاد در حال بررسی  تبعات حذف کارت سوخت و محاسن آن از بعد قاچاق سوخت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ستاد در حال حاضر  جلساتی را به منظور بررسی تبعات حذف کارت سوخت بنزین برگزار می کند و البته همواره ما اعلام کرده ایم که کارت سوخت حتی اگر موجب رصد خودرو و یا موجب آمار ترددی شود و همچنین باعث مشخص شدن آنالیز مصرفی شود نیز باید وجود داشته باشد اما تصمیم نهائی با مراجع ذیصلاح مربوط است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: