نامه ویژه به آخوندی برای حل مشکل پروژه‌های مسکن مهر «هسا»

معاون وزیر راه و شهرسازی از پیگیری رفع مشکل طرح ‌های مسکن مهر «هسا» خبر داد و گفت: در این باره نامه مبسوطی به وزیر راه و شهرسازی ارسال شده و در دست پیگیری است.

محسن نریمانبه گزارش عیارآنلاین، محسن نریمان در پنجمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنایع وابسته با تأکید بر استفاده از توان بخش خصوصی برای تحقق اهداف توسعه‌ای شهرهای جدید اظهار داشت : شرکت عمران شهرهای جدید با ۱۷ شرکت مستقل در شهرهای جدید سراسر ایران فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه بیش از دو میلیون واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد ، گفت: ۲۰ درصد از واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید وجود دارد که حدود ۴۰۰ هزار واحد مسکونی مهر را در گستره ایران اسلامی شامل می‌شود.
نریمان گفت : از ۴۰۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید حدود ۲۳۵ هزار واحد در چهار شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و اندیشه قرار دارد که حدود ۹۰ هزار واحد در شهر جدید پردیس، ۹۰ هزار واحد در شهر جدید پرند، ۵۰ هزار واحد در شهر جدید هشتگرد و پنج هزار واحد نیز در شهر جدید اندیشه جانمایی شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بیشتر واحدهای باقی مانده در چهار شهر پردیس، هشتگرد، پرند و اندیشه در سال جاری به اتمام برسد و سایر واحدهای باقیمانده نیز در ۶ ماه نخست سال آینده تکمیل شود.
وی افزود: در سیاست‌های کلان شرکت عمران شهرهای جدید اصرار داریم به دلیل محدودیت‌های مالی بخش خصوصی را فعال کنیم و از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بهره‌مند شویم.

منبع: تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: