۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸

ساختمان وزارت راه‌ و شهرسازی «شیشه‌ای» می‌شود

وزیر راه و شهرسازی از ایجاد سبک جدید مدیریت در یکی دو سال آینده با دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات خبر داد و گفت: مفهوم آن این است که وزارت راه و شهرسازی را در ساختمان شیشه‌ای مدیریت می‌کنیم.

عباس آخوندیبه گزارش عیارآنلاین، عباس آخوندی در پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی گفت : مبنای تمام سامانه‌هایی را که در وزارت راه و شهرسازی طراحی کرده‌ایم و نیز مدیریت نوینی که در این وزارتخانه در حال تعقیب آن هستیم بر دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات پایه‌ریزی شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: سیستم‌هایی که طراحی می‌شود منحصر به سامانه‌های وزارت راه و شهرسازی نیست بلکه برای دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات طراحی می‌شوند.
آخوندی گفت : اگر دوربینی در جاده‌ها برای کنترل رفتار رانندگان نصب یا سامانه ای در راه‌آهن برای کنترل بار و مسافر طراحی می‌شود یا اگر برای پیگیری مبحث اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن، سازمان هوایی و … سامانه‌هایی راه‌اندازی می کنیم ، همگی این برنامه‌ها بر مبنای دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات است.
وی افزود : مفهوم آن این است که وزارت راه و شهرسازی را در ساختمان شیشه‌ای مدیریت می‌کنیم.
آخوندی ادامه داد: انجام این اقدامات کار بسیار سختی است و فارغ از طراحی سیستم، آموزش گسترده‌ای برای تمام همکاران وزارت راه و شهرسازی را در سراسر کشور می‌طلبد، انها باید آموزش ببینند تا بتوانند با این سیستم جدید کار کنند.
وی افزود: امیدوارم در دو سال آینده این سیستم‌ها در کشور پیاده‌سازی شود و سبک نوینی از مدیریت را نشان دهد.

منبع: تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: