انتشار نامه اقتصاد دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار

هدف از انتشار نامه اقتصاد دانشگاه در شماره نخست این نشریه،تلاش برای اشتراک تجارب و همفکری استادان ومدرسان، اعضای هیات علمی و مدیران و کارکنان دانشگاه فرهنگیان به منظور تنوع بخشی به تأمین منابع مالی، صرفه جویی، بهره وری و ترمیم و بهبود سطح اقتصاد تربیت معلم در کشور عنوان شده است.

به گزارش عیارآنلاین، نشریه “نامه اقتصاد دانشگاه فرهنگیان”با هدف آگاهی بخشی و حساسیت آفرینی نسیت به مدیریت مطلوب دردانشگاه فرهنگیان در شرایط اقتصاد مقاومتی و مدیریت بهینه منابع مالی دانشگاه منتشر شد.
بنا به این گزارش، هدف از انتشار نامه اقتصاد دانشگاه در شماره نخست این نشریه،تلاش برای اشتراک تجارب و همفکری استادان ومدرسان، اعضای هیات علمی و مدیران و کارکنان دانشگاه فرهنگیان به منظور تنوع بخشی به تأمین منابع مالی، صرفه جویی، بهره وری و ترمیم و بهبود سطح اقتصاد تربیت معلم در کشور عنوان شده است.
تولد شماره نخست این نشریه با مطالب و تحلیل هایی به قلم دکتر علی خاکی معاون توسعه و مدیریت منابع، مهندس بهروز کهزادی مشاور اقتصادی دانشگاه فرهنگیان و دکتر ابوالقاسم نادری استاد اقتصاد دانشگاه تهران همراه شده است.
شایان ذکر است یادداشت نخست نامه اقتصاد دانشگاه به قلم دکتر محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان به رشته تحریر درآمده است.

نشریه داخلی نامه اقتصاد دانشگاه ابتدای هر ماه و به صورت الکترونیک منتشر خواهد شد.
علاقمندان برای همکاری با نشریه نامه اقتصاد دانشگاه می توانند مطالب خود پیرامون «تربیت معلم در شرایط اقتصاد مقاومتی»، «بهره وری، صرفه جویی و درآمد زایی در دانشگاه فرهنگیان» و ایده ها و نظرات برای «غلبه بر چالش منابع در تربیت معلم» و موضوعات مرتبط را به نشانی eghtesadedaneshgah@cfu.ac.ir  ارسال نمایند.

 نسخه PDF نشریه نامه اقتصاد دانشگاه دربخش ضمائم قابل دسترسی است.

منبع: دانشگاه فرهنگیان

۱ دیدگاه

  1. احمد :

    چرا کسی نظرات ما را منعکس نمی کند . این وضعیت تا کی باید ادامه یابد. یک سال و چهل روز است بازنشست شده ایم وپاداشمان را نمی دهند .در هیج جایی هم نه حرفی از آن می زنند و نه بهایی برای ما قایلند. دیگر داریم از خانواده مان خجالت می کشیم . مگر چه گناهی کردیم که معلم شدیم که آقایان اصلا اعتنایشان نمی شود و وقعی نمی نهند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: