۸ آبا ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۹

نمایشگاه الکامپ به خط دولت رسید

پیش ثبت‌نام دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم آغاز شد و تا ۱۲ آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش عیارآنلاین،نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که علی‌رغم چالش‌های ایجاد شده برای آن طی سال‌های اخیر، همه ساله با حضور دست اندرکاران این حوزه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

در الکامپ آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌گردد و فرصتی برای تبادل نظر و مذاکره شرکت کنندگان در آن فراهم می‌کند.

این نمایشگاه در فاصله ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه برگزار می‌شود و حداقل فرصتی خواهد بود تا فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور بتوانند با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعاملات خود را ارتقا دهند.

سخنگوی کمیته اجرایی این نمایشگاه گفته است که پیش ثبت‌نام دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی کشور برای حضور در سالن دولت الکترونیکی آغاز شده است. علاقه‌مندان تا روز سه شنبه ۱۲ آبان ماه فرصت دارند تا نسبت به پیش ثبت‌نام اقدام کنند.

پیش‌ از این معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از حضور قدرتمند دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ خبر داده و اعلام کرده بود: وزارت ICT از برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست‌و‌یکم که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور متولی برگزاری آن است حمایت می‌کند.

باقر بحری -سخنگوی کمیته اجرایی- در این باره گفت: پس از تکمیل فرم پیش ثبت‌نام اولیه و تعیین متراژ مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی، ستاد برگزاری طبق اولویت زمان و نوع خدمات ارائه شده و میزان تقاضای غرفه نسبت به جانمایی و تعیین متراژ دقیق متقاضیان اقدام می‌شود. در نهایت مراتب به اطلاع نمایندگان دستگاه‌های اجرایی رسانده خواهد شد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: