۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵

مالک “قارچ‌خور” بازی رایگان موبایلی زد

کمپانی ژاپنی نینتندو (Nintendo) در رویدادی خبری اولین بازی خود برای گوشی‌های هوشمند را با نام میتومو (Miitomo) معرفی کرد که در مارس ۲۰۱۶ رونمایی می‌گردد.

به گزارش عیارآنلاین،این بازی رایگان و از نوع خرید درون برنامه‌ای است؛ قابلیت مکالمه صوتی بین بازیکنان در این برنامه گنجانده شده و از این حیث شبیه به برنامه ارتباطی عمل می‌کند؛ هر کاربر در این برنامه می‌تواند آواتاری ویژه و با طراحی شخصی برای برقراری ارتباطات خود داشته باشد.

این شرکت، میتومو را ابزاری امن و قابل اطمینان برای ارتباطات معرفی کرده است.

شینیا تاکاهاشی مدیر نینتندو گفته است که ما در راستای یافتن راه‌هایی برای رفع مشکل افراد خجالتی، به این اپلیکیشن رسیده‌ایم که می‌تواند رابطه این قبیل افراد با دیگران را در جامعه برقرار سازد.

اوایل سال جاری این شرکت اعلام کرد، می‌خواهد به سمت سرمایه‌گذاری بر روی کاراکترهای مشهور ویدئویی در بخش بازی‌های موبایل برود و البته این کار را متفاوت از کاراکترهای کنسول‌های بازی انجام می‌دهد؛ به عبارتی کاراکترهای از پیش خلق شده را به موبایل نمی‌آورد.

قرار است نینتندو سرویس حسابی را نیز به کاربران خود معرفی کند که قادر خواهد بود کنسول‌های بازی، رایانه‌ها و موبایل کاربران را به یکدیگر متصل کند.

کاربران نیز به این شیوه قادر خواهند بود که به استفاده از فضای ابری، دیتا را به اشتراک بگذارند و در زمان‌های مختلف به ان دسترسی داشته باشند.

نینتِندو شرکت چند ملیتی تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی است که در سال ۱۸۸۹ در شهر کیوتو ژاپن تأسیس شد.

این شرکت از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های بازی‌های رایانه‌ای به حساب می‌آید و سومین شرکت ارزشمند ژاپن است.

چیزی که نینتندو را معروف کرد کاراکتر معروف و دوست داشتنی دوست داشتنی سوپر ماریو (قارچ‌خور) بود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: