۸ آبا ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۸

عزم بزرگان دولت برای توسعه پرشتاب پارس جنوبی

وزیر صنعت، معدن و تجارت از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی و برخی شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی دیدن کرد.

پارس جنوبیبه گزارش عیارآنلاین، محمدرضا نعمت زاده، امروز (پنجشنبه، ٧ آبانماه ماه) از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی و برخی از شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دیدن کرد.

بازدید از پالایشگاه گازی در دست احداث فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی و فاز ٢ پتروشیمی ( شرکتهای پتروشیمی انتخاب، کاویان، مراورید، دماوند، مرجان و مهر) از برنامه های صبح روز پنجشنبه سفر کاری وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بود.

پروژه توسعه فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در زمینی به مساحت تقریبی ١۵۵ هکتار و در مجاورت فازهای ٩ و ١٠ پارس جنوبی احداث و به منظور پالایش روزانه دو میلیارد فوت مکعب مخلوط گازی پیش بینی شده است. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) به عنوان یکی از پیمانکاران اصلی این پروژه محسوب می شود.

به گزارش سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بازدید از پتروشیمی شهرستان دیر و طرحهای صنعتی در بوشهر از جمله شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) از دیگر برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر است.

منبع: شانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: