دانشگاه فرهنگیان کشور ۲۲۰ میلیارد تومان کسری بودجه دارد

رئیس پردیس دانشگاه فرهنگیان در خراسان رضوی گفت: دانشگاه فرهنگیان کشور ۲۲۰ میلیارد تومان کسری بودجه دارد که باید این معضل رفع شود.

دانشگاه-فرهنگیان۲به گزارش عیارآنلاین، سید حسین مجتبوی در جلسه مشترک با مجمع نمایندگان خراسان رضوی٬ اظهار کرد: پردیس برادران دانشگاه فرهنگیان دارای ۲ هزار دانشجو و پردیس خواهران نیز دارای ۲ هزار و ۳۰۰ دانشجو است.

وی با بیان اینکه در دانشگاه فرهنگیان به برپایی کانون زبان و انجمنهای علمی پرداختیم٬ عنوان کرد: در این دانشگاه نشستهایی با موضوع علمی و تخصصی نیز برگزار شده است.
مجتبوی با اشاره به کنگره ملی فرهنگیان خراسان رضوی گفت: تاکنون به این کنگره ۶۳۷ مقاله ارسال شده است.
وی بیان کرد: ما در سطح دانشگاههای فرهنگیان کشور دانشجویانی داریم که با وجود ۲۳ سال سن هنوز به زیارت امام رضا (ع) مشرف نشده است٬ بر همین اساس با برنامه ریزی انجام شده این دانشجویان برای زیارت به مشهد سفر می کنند.
رئیس پردیس دانشگاه فرهنگیان در خراسان رضوی تصریح کرد: امروز با تقویت اینترنت بسیار قدرتمند سه دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به یکدیگر متصل هستند.
مجتبوی عنوان کرد: یکی از مشکلات ما خوابگاه شهید هاشمینژاد است که متأسفانه دانشجویان در فضایی محدود و بدون وسایل رفاهی لازم در حال زندگی در این خوابگاه هستند.
وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان کشور دارای ۲۲۰ میلیارد تومان کسری بودجه است٬ گفت: بر اساس سیاستهای جدید دانشگاهها باید خود درآمدزایی داشته باشند و برای خرسان رضوی ۶ میلیارد تومان درآمدزایی در طول یک سال در نظر گرفته شده که این موضوع کار را برای ما بسیار دشوار کرده است.
منبع: پانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: