معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی:

مشکل فضاهای آموزشی در قالب طرحی ۵ساله رفع می شود

معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور گفت: سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور به دنبال این است که مشکلات فضاهای آموزشی مناطقی که فاقد فضای آموزشی مناسب هستند را در یک برنامه پنج ساله برطرف کند.

به گزارش عیارآنلاین،محمدرضا واعظ مهدوی به منظور بررسی مسایل و مشکلات سیستان و بلوچستان در حوزه‌ آموزشی و فرهنگی و حاشیه‌نشینی از نقاط حاشیه شهر چابهار با مردم قصرقند، نیکشهر و دشتیاری بازدید کرد.
وی افزود: سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آماده کمک‌رسانی به تامین منابع مالی نقاطی است که حاشیه‌نشینی دارند.
معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور افزود: سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور به دنبال این موضوع است که در یک برنامه دو ساله افراد بازمانده از تحصیل را تحت پوشش قرار دهد و مشکلات فضاهای آموزشی مناطقی که فاقد فضای آموزشی مناسب هستند را در یک برنامه پنج ساله برطرف کند.
این مقام مسئول در بازدید از وضعیت مدرسه ابتدایی روستای عورکی بخش دشتیاری نیز بر تامین تجهیزات و فضای مناسب آموزشی تاکید کرد.

وی داشتن نگاه جامع و تدوین یک برنامه ویژه برای نزدیک شدن به متوسط شاخص‌های ملی در بخش‎های آموزشی و فرهنگی شهرستان‎های استان را یکی از اهداف سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور بیان کرد.

منبع: پانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: