۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۲
مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران خبر داد:

افزایش صادرات نفت ایران با استفاده از روشهای نوین بازاریابی

مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران از افزایش صادرات نفت خام با استفاده از روشهای نوین خبر داد و گفت: روشهای نوین خیلی متفاوت از روشهای سنتی نیست.

به گزارش عیارآنلاین، سیدمحسن قمصری درباره این که آیا روشهای فروش نفت در دوران پساتحریم همانند گذشته به روش سنتی انجام خواهد شد، گفت: آنچه در این زمینه باید توجه کرد این است که ابتدا باید روش موجود برای فروش نفت خام حفظ شود و چیزی را از دست ندهیم و پس از آن باید در فکر روشهای نوین برای افزایش صادرات بود.

وی با تاکید بر این که روشهای موجود فروش نفت خام پس از لغو تحریمها باید حفظ شود، تصریح کرد: پس از تثبیت جایگاه ایران در بازارهای جهانی برای فروش نفت خام می توان از روشهای نوین برای فروش بیشتر استفاده کرد.

قمصری با تائید این که در این زمینه گفتگوهایی بین مدیران ارشد نیز انجام شده است، تاکید کرد: روشهای نوین خیلی متفاوت از روشهای سنتی نیست ولی انعطاف بیشتری در بازاریابی ایجاد می کند.

مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران افزود: برخی افراد از روشهایی مانند مزایده برای فروش نفت خام صحبت می کنند که طبیعی است این قبیل کارها شدنی نیست و یا عرضه نفت خام در بورس که ساختار آن هنوز فراهم نشده است.

قمصری تصریح کرد: پیدا کردن مشتریان جدید در واقع با استفاده از روشهای نوین انجام خواهد شد ولی معنای آن این نیست که نفت خام را حراج کنیم یا به مزایده بگذاریم.

 

منبع: شانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: