۵ آبا ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۸
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد

برگزاری « هم‌اندیشی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ایرانی خارج از کشور» در دانشگاه شریف

سومین « هم‌اندیشی تخصصی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ایرانی خارج از کشور» یکشنبه و دوشنبه ۶ و ۷ دی‌ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین،سومین « هم‌اندیشی تخصصی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ایرانی خارج از کشور» یکشنبه و دوشنبه ۶ و ۷ دی‌ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور هرساله از فرصتی که در تعطیلات ماه ژانویه که مصادف با دی ماه شمسی است برای ارتباط و تعامل با اساتید و دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور استفاده می‌کند زیرا در این زمان دانشجویان و اساتید ایرانی خارج کشور برای دیدار با خانواده‌های خود به ایران باز می‌گردند و می‌توانند در برنامه‌هایی که نهاد برای آنان در نظر می‌گیرد، شرکت کنند.

گفتنی است، هم‌اندیشی تخصصی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ایرانی خارج از کشور برای سومین سال متوالی است که با شعار « اعتماد، تعامل، فرهنگ» از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور و با دعوت از دانشجویان تأثیرگذار و دانش آموختگان برتر و موفق ایرانی که فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر خارجی هستند، برگزار می‌شود.

همچنین بررسی زمینه‌های همکاری و تعامل در حوزه‌های فرهنگی، علمی و اقتصادی با بخش‌های مختلف کشور و ارائه راهکار توسط شرکت کنندگان، تبادل تجارب موفق و ارزشمند علمی، فرهنگی، اقتصادی میان دانش‌آموختگان و دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور از مهمترین اهداف این هم‌اندیشی است.

لازم به ذکر است، اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور برای ثبت‌نام می‌توانند تا ۲۱ آبان‌ ۹۴ به نشانی http://registration.nahadiran.ir/hamandishi/frm.php مراجعه کنند. اسامی پذیرفته شدگان نیز تا ۱۰ آذرماه از طریق ایمیل به آنها اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: