تغییر مدیران عامل هشتگرد و پرند

در حالی صبح امروز مدیرعامل شرکت عمران پرند تغییر کرد که خبر می‌رسد مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد نیز فردا جای خود را به عضو هیئت مدیره این شرکت می‌دهد و به ساختمان شرکت عمران شهرهای جدید ایران نقل مکان می‌کند.

به گزارش عیارآنلاین، صبح امروز با بازنشسته شدن باران هاشم‌زهی مدیرعامل شرکت عمران پرند، سیدعلی‌اکبر طاهری اطاقسرا عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند به‌عنوان سرپرست این شرکت منصوب شده است.

هاشم‌زهی سال ۹۲ جانشین حبیب‌الله چاغروندی شده بود، یکی از برنامه‌های مدیرعامل بازنشسته شرکت عمران پرند برای ساماندهی پروژه‌های مسکن مهر اجرای برنامه مالی و اجرایی و همچنین تفکیک متقاضیان خوش‌حساب از بدحسابان بود.

برنامه‌هایی که در عمل توفیق چندانی نداشت و هاشم‌زهی در حالی صندلی مدیریت عمران پرند را واگذار می‌کند که به‌عنوان نمونه متقاضیان پروژه هسا همچنان بلاتکلیف هستند و واحدهای آنها در دو سال اخیر پیشرفت چندانی نداشته است.

از سوی دیگر خبر می‌رسد محمدرضا توکلی مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد نیز طی روزهای آینده جای خود را شمس میریان عضو هیات مدیره این شرکت می‌دهد. گفته می‌شود توکلی به ساختمان شرکت عمران شهرهای جدید ایران می‌رود و عهده‌دار سمت مدیرکلی حمل‌ونقل و ترافیک می‌شود. این سمت پیش از این در اختیار حسین رجب‌صلاحی مدیرعامل کنونی شرکت عمران پردیس بود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: