مدیرعامل سابق شهر جدید پرند اعلام کرد

۱۰ هزار مسکن مهر آماده واگذاری، آب و برق ندارند/ بازنشسته شدم نه برکنار

مدیرعامل سابق شهر جدید پرند اعلام کرد: بیش از ۱۰ هزار مسکن مهر در پرند منتظر نصب انشعابات و آب و برق است.

به گزارش عیارآنلاین،باران هاشم‌زهی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود برکنار شده‌اید، گفت: به هیچ وجه بحث برکناری بنده مطرح نبود، بلکه از ۲۳ تیرماه امسال درخواست بازنشستگی خود را تقدیم نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی کرده بودم.

هاشم‌زهی با بیان اینکه طاهری عضو هیأت‌مدیره شهر جدید پرند به‌عنوان سرپرست جدید شرکت عمران پرند معرفی شده است، گفت:‌سرپرست جدید شهر جدید پرند ۲۲ ماه قبل همزمان با من به شرکت عمران شهر جدید پرند آمد.

مدیرعامل سابق شهر جدید پرند در پاسخ به این سؤال که اکنون با تغییر شما آیا تأثیری در تحویل واحدهای مسکن مهر ایجاد نخواهد شد، گفت: امیدوار هستم که تحویل واحدهای مسکن مهر با تأخیر مواجه نشود.

وی در پاسخ به این سؤال که چه تعداد مسکن مهر باید تحویل متقاضیان شود و چه تعداد مسکن مهر درحال حاضر به‌دلیل نداشتن آب و برق تحویل متقاضیان نمی‌شود، گفت:‌حدود ۴۵ هزار مسکن مهر در پرند باید تکمیل و واگذار شود.

هاشم زهی افزود: در شهریور ماه سال جاری بنده اعلام کردم که ۱۰ هزار مسکن مهر منتظر نصب انشعاب آب و برق هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با مصوبات جدید دولت، گشایش‌های خوبی در نصب انشعابات آب و برق ایجاد خواهد شد.

با بازنشسته شدن باران هاشم‌زهی مدیرعامل شرکت عمران پرند، سیدعلی‌اکبر طاهری اطاقسرا عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند امروز به‌ عنوان سرپرست این شرکت منصوب شده است.

منبع: فارس

۴ دیدگاه

 1. بی نام :

  توکه راست میگی ؟خودت میدونی بااین قشرضعیف چکارکردی .جوابش رو ازخدامی گیری اقای زهی

 2. بی نام :

  خوب شدرفتی اگربودی فکرکنم هرروز گران تر می شد

 3. فرهاد :

  سلام
  لطفا به اظهار نظرهای اینترنتی توجه نکنید . کمپین نخریدن مسکن دوسالی است که راه افتاده . علاج گرانی نخریدن است . انتظار مردم از توافق هسته ای ارزانی حداقل ۵۰ درصدی مسکن است نه ثبات یا گرانی در قیمت. مردم پول ندارند نون بخرن ! از کجا بیارن مسکن متری خداتومن بخرند . پس ای مردم فهیم ایران مسکن نخرید تا ارزون بشه . مطمئن باشید که ارزان خواهد شد. این بوق و کرنا کردن ها هم برای خاطر اینه که یک عده خونخوار و عصبی ۴ ساله نتونستن واحدهای خالی شون رو به مردم بفروشن حالا هی میگن میخواد گرون بشه. به والله گرونتر از این نمیتونه بشه پس مسکن نخرید و داغ این نخریدن را به دل احتکارکنندگان مسکن بگذارید. ممنون

  • بی نام :

   برادرمن بی خونه بودی ببینی چه دردی داره ماهم مجبورشدیم گرفتیم فکرنمی کردیم اینطوری بشه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: