۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۲
درباره یک همکاری ویژه در نفت

کنفرانس تهران در دست خودمانی ها

پس از واگذاری قابل تامل مراسم برگزاری کنفرانس لندن به موسسه CWC از سوی وزارت نفت، حالا قرار است ورژن ایرانی رونمایی از قراردادهای نوین نفتی در تهران برگزار شود که این بار نیز مسولیت برگزاری این همایش به یکی از یاران قدیمی سید مهدی حسینی واگذار شده است.

به گزارش عیارآنلاین،‌پس از افشای پشت پرده قراردادهای لندن و همکاری سید مهدی حسینی با موسسه CWC طی سال های اخیر، حالا قرار است مراسم ایرانی این قراردادها در تهران و به مدیریت سید مهرداد حسینی برگزار شود.

با ورود سید مهدی حسینی به نفت، بازار همایش های حقوقی و قراردادی پر رونق شده است و در روزهایی که صنعت نفت دچار کمبود منابع مالی است همایش های متعددی برگزار شده و البته خواهد شد که مدیریت برگزاری این همایش ها بیشتر در اختیار موسسه ارتباط گستران انرژی است به طوری که دومین همایش ملی حقوق انرژی نیز توسط این موسسه برگزار شد.

سید مهرداد حسینی که مدیریت نشریه جدید سید مهدی حسینی به نام «میت» را بر عهده دارد، با موسسه ارتباط گستران انرژی فعالیت های خود را توسعه داده و قرار است کنفرانس تهران را برگزار کند.

این موسسه نزدیک به سید مهدی حسینی، درهمایش هم اندیشی نظام جدید قراردادهای صنعت نفت –  اسفندماه ۹۲ در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد – نیز نقش پر رنگی داشته و البته برنامه ویژه ای برای سایر همایش ها در دست بررسی و اجرا دارد.

پرسشی که این روزها کمی چالش بر انگیز شده است این است که دلیل واگذاری برگزاری همایش ها و رویدادهای مهم داخلی به یک شرکت خاص و همچنین یک همکار انگلیسی چیست که رئیس کمیته بازنگری در قراردادهای نفتی، آنها را با وزارت نفت طرف می کند. پرسشی که انتظار می رود نهادهای نظارتی پاسخی را برای آن بیابند.

گفتنی است ارتباط گستران انرژی خود را اینگونه معرفی کرده است:

این موسسه در شهریورماه سال ۱۳۸۱ تاسیس شده و علاوه بر مدیریت رویداد که یکی از فعالیت های اصلی امروز موسسه  است، فعالیت های مستمری را در «نشر و اطلاع رسانی»، «آموزش» و «مشاوره مدیریتی» داشته است.

کورش کمالی نژاد؛ رییس هیات مدیره، سید مهرداد حسینی زیدآبادی؛ عضو هیات مدیره و مدیرعامل و مهدی اکبری،عضو هیات مدیره و مدیر ارتباط با مشتریان، مدیران ارشد این مجموعه ارایه کننده خدمات تخصصی در صنعت نفت هستند.

منبع: عصرنفت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: