۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۴

تلویزیون اینترنتی شریف راه اندازی می شود

تلویزیون اینترنتی دانشگاه صنعتی شریف همزمان با پنجاهمین سال تأسیس این دانشگاه راه اندازی می شود.

تلویزیون‌ اینترنتیبه گزارش عیارآنلاین، راه اندازی تلویزیون اینترنتی شریف با هدف معرفی دستاوردهای استادان، محققان، کارشناسان و دانشجویان نخبه صورت می گیرد.
در این راستا مقرر شده فیلم های مستند و کلیپ های کوتاهی با محتوای معرفی استادان برتر در حوزه های پژوهشی، آموزشی، ارتباط با صنعت، مصاحبه دانشجویان نخبه برتر و ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف تهیه و از طریق ‘تلویزیون اینترنتی شریف’ منعکس شود.
همچنین ارائه و نمایش دستاوردهای فارغ التحصیلان دانشگاه، ارتباط آنلاین با خوابگاه ها و دانشجویان، تعامل با خانواده های دانشجویان، تعامل با استادان خارج از کشور، معرفی فناوری های روز، نمایش کلاس های درسی، نمایش تاریخ و فعالیت های گذشته دانشگاه و پخش مراسم دینی، فرهنگی و هنری از دیگر قسمت های تلویزیون دانشگاه صنعتی شریف است.
این شبکه با هدف معرفی و انعکاس دستاوردها و فعالیت های ارزشمند دانشگاه صنعتی شریف و به عنوان پایگاهی جهت به تصویر کشیدن فعالیت ها و تلاش کسانی که در راستای کسب علم و دانش تلاش کرده و واقعیات و حقایق علمی را درک کرده و برای نشان دادن آن به دیگران کوشش می کنند، راه اندازی خواهد شد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: