۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی خبر داد

افزایش ۱۰۰ میلیون متر مکعبی ظرفیت گاز کشور در سال جاری

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از افزایش ۱۰۰ میلیون متر مکعبی ظرفیت گاز کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین،مهدی یوسفی بعد از ظهر امروز در نشست با معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور اظهار داشت: منطقه ویژه پارس جنوبی از مناطق مهم و حساس در صنعت نفت و گاز کشور است و برای اعتلای این منطقه اهتمام خاصی داریم.

وی افزود: تولید حداکثری گاز در منطقه ویژه پارس از اساسی‌ترین دغدغه‌های این مجموعه است و امیدوار هستیم امسال بتوانیم نسبت به تامین به‌موقع گاز مناطق سردسیر کشور اهتمام ورزیم.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس خاطر نشان کرد: در ۱۷ سال اخیر روز به روز شاهد پیشرفت‌های بیشتری در منطقه ویژه پارس هستیم و زیرساخت‌های این منطقه شامل فرودگاه، جاده، بندر و گمرک و … رشد بسیار قابل‌توجهی داشته است.

یوسفی تصریح کرد: رعایت مسایل زیست محیطی و رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم در این منطقه مورد توجه و تاکید مسئولان منطقه ویژه پارس قرار دارد و در این مسیر به توفیقات خوبی رسیده‌ایم.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از افزایش ۱۰۰ میلیون متر مکعبی ظرفیت گاز کشور خبر داد و گفت: امسال با در مدار تولید قرار گرفتن تعدادی از فازهای پارس جنوبی، ظرفیت تولید گاز در این مجموعه بیش از ۱۰۰ میلیون متر مکعب افزایش می‌یابد و این مهم با تلاش مسئولان وزارت نفت محقق شده است.

حجت‌الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور نیز اظهار داشت: فعالیت‌های صورت گرفته در این منطقه عظیم اقتصادی و انرژی چشمگیر است و بدون تردید پارس جنوبی در نوع خود منحصر به فرد است و باید نگاه خاصی به این منطقه داشت.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: