وزیر آموزش و پرورش:

۸۵ درصد از طرح رتبه‌بندی فرهنگیان انجام شد‌ / معلمان ‌معترض به ادارات استانی مراجعه ‌کنند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان گفت: ۸۵ درصد از طرح رتبه‌بندی فرهنگیان انجام شده ‌و ‌فرهنگیانی که نسبت به تبعیض لعتراض دارند به ‌ادارات استانی مراجعه ‌کنند.

به گزارش عیارآنلاین،علی‌اصغر فانی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح طرح‌های آموزشی سفر رهبری به خراسان شمالی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شاخص‌های مورد توجه وزارت آموزش و پرورش ‌برای رتبه‌بندی فرهنگیان ‌شاخص‌های اعلام شده شورای توسعه مدیریت است اظهار داشت: فرهنگیانی هم که ‌احساس می‌کنند به آنها تبعیض شده می‌توانند به ادارات مراجعه ‌تا به اعتراض آن‌ها رسیدگی شود.

فانی ‌با‌ اشاره به طرح ملی شهاب ‌گفت: این طرح برای پایه چهارم ‌و ‌پنجم ابتدایی انجام شده که طبق آن این پایه‌ها‌ زیر‌پوشش مدیریت استعدادهای برتر قرار می‌گیرد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این وزارتخانه برای رسیدگی و توجه به دانش‌آموزان نخبه اهتمام دارد خاطر‌نشان کرد: ۱۳۰ هزار دانش‌آموز زیر پوشش طرح ملی شهاب بوده که امیدواریم این رقم افزایش یابد.

فانی همچنین با اشاره به مصوبه دولت در سفر به خراسان شمالی در خصوص حذف مدارس خشتی و گلی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که در این زمینه انجام شده ‌و اعتبارات آن تامین خواهد شد، امیدواریم تا سال ۹۶ مدارس خشتی و گلی از مناطق محروم و مرزی استان حذف شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: همچنین امیدواریم با تامین منابع لازم از سفر رهبری در بخش آموزش و پرورش، تمام مصوبات سفر پرخیر و برکت رهبری به استان در آینده به طور کامل محقق شود.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به منظور افتتاح ۴۱ طرح مصوب سفر رهبری در حوزه آموزش و پرورش به استان سفر کرده است.

شرکت در نشست شورای اداری، دیدار با فرهنگیان، حضور در جمع شورای معاونان آموزش و پرورش از دیگر برنامه‌های سفر وزیر آموزش و پرورش به استان خراسان شمالی است.

این نخستین سفر وزیر آموزش و پرورش دولت یازدهم به استان خراسان شمالی است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: