۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۴

رئیس‌جمهور ۸ عضو شورای رقابت را منصوب کرد

رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به‌پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور ۸ عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

به گزارش عیارآنلاین، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای و به‌پیشنهاد معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزیران امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و صنعت، معدن و تجارت، هشت عضو شورای رقابت را منصوب کرد.

این اعضا برای یک دوره شش‌ساله و در چارچوب ماده ۵۳ قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، منصوب شدند.

رئیس‌جمهور به‌پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی، رضا شیوا و فرهاد خداداد کاشی را به‌عنوان صاحب نظر اقتصادی و سیدابوالفضل فاطمی‌زاده را به‌عنوان متخصص در امور مالی به عضویت شورای رقابت منصوب کرد.

روحانی همچنین به‌پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراهیم بهادرانی و سید محمد روحانی‌پور را به‌عنوان صاحب نظر در امر تجارت و مهندس احمد دوست‌حسینی را به‌عنوان صاحب نظر در امر صنعت، به عضویت شورای رقابت منصوب نمود.

رئیس‌جمهور همچنین به‌پیشنهاد وزیر دادگستری، ولی رستمی را به‌عنوان حقوقدان و احمد داودی را به‌پیشنهاد معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به‌عنوان صاحب نظر در خدمات زیربنایی در شورای رقابت، برگزید.

روحانی در این احکام، توفیق اعضا را در انجام شایسته وظایف و مسئولیت‌های محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسئلت کرده است.

منبع: تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: