معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر:

نظام رتبه بندی برای معلمان با سابقه کمتر، اثر کمتری در شرایط حقوقی آنها داشته است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: بهسازی نیروی انسانی دردستور کار این وزارتخانه قرار دارد و برای تحقق آن دو مولفه ایجاد انگیزه و افزایش تخصص و بهره وری ضروری است .

به گزارش عیارآنلاین، سید محمد بطحایی در نشست شورای آموزش و پرورش عسلویه گفت : تا زمانی که آموزش و پرورش توسعه کافی نیافته باشد، دستیابی به توسعه پایدار امری ناممکن به نظر می رسد .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : نیروی انسانی مهم ترین نقش را در توسعه پایدار به عهده دارد و تربیت این نیروی انسانی برعهده آموزش و پرورش است .
وی خاطرنشان کرد : بررسی ها نشان می دهد که اگر در آموزش و پرورش، تجهیزات و فضای آموزشی نامناسب  ولی نیروی کارآمد و متعهد داشته باشیم این نیروی انسانی ماهر می تواند سایر کمبودها را جبران کند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش افزود : اگر بخواهیم منابع محدود را مدیریت کنیم باید منابع انسانی توسعه یافته داشته باشیم .
وی با اشاره به اینکه نظام رتبه بندی برای معلمان با سابقه کمتر، اثر کمتری در شرایط حقوقی آنها داشته است ادامه داد: رتبه بندی فرهنگیان آرزوی دیرینه ای بوده که اگر بتوانیم به تدریج آن را تقویت کنیم زمینه افزایش انگیزه و ارتقای مهارت معلمان را فراهم کرده ایم.
بطحایی گفت: شورای آموزش و پرورش دارای ظرفیت بالایی است که می تواند در کوتاه مدت بخشی از مشکلات را بر طرف کند ومهمترین هدف آن مشارکت در تصمیم گیری هاست .
منبع: پانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: