دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خبر داد

اعزام ۳۰۰ روحانی به مدارس کشور از سوی مرکز فرهنگی ـ تبلیغی آینده‌سازان

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان از اعزام ۳۰۰ روحانی از سوی مرکز فرهنگی ـ تبلیغی آینده‌سازان قم به مدارس سراسر کشور خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین،حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان در آستانه ماه محرم به تشریح فعالیت‌ها، اهداف و برنامه های این اتحادیه پرداخت و اظهار داشت: اتحادیه انجمن های اسلامی تشکلی برخاسته از متن دانش‌آموزان مسلمان و انقلابی ایران اسلامی است.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: مرکز آینده سازان طی یک برنامه ریزی دقیق و با هماهنگی دفتر مرکزی اتحادیه برنامه ای با عنوان “عملیات تبلیغی محرم ۹۴” را در دهه اول محرم الحرام در سطح کشور و دفاتر اتحادیه برگزار می کند.

وی افزود: روحانیان مرکز فرهنگی ـ تبلیغی آینده‌سازان قم به دو صورت مستقر و مناسبتی در مدارس سراسر کشور حضور می یابند که هدف اصلی تقویت بنیه دینی دانش‌آموزان و پاسخگویی به شبهات آنان پیرامون مسائل مختلف از جمله استکبار ستیزی، دفاع مقدس، ولایت فقیه و احکام شرعی است.

علامتی خاطرنشان کرد: در این طرح ۲۵۰ نفر از برادران مبلغ و ۵۰ نفر از خواهران مبلغه مشارکت خواهند داشت که با در دست داشتن حکم تبلیغ دانش آموزی از سوی مرکز فرهنگی ـ تبلیغی آینده سازان و با مراجعه به دفاتر اتحادیه ها در شهرستان ها، زمینه فعالیت در ایام دهه اول ماه محرم در فضاهای دانش آموزی مدارس، هیئت ها و عزاداری ها برایشان فراهم خواهد بود.

وی با تشریح برنامه های مرکز فرهنگی ـ تبلیغی آینده‌سازان اتحادیه در قم اظهار داشت: این مرکز در خصوص اعزام مبلغان دینی به مدارس، پاسخگویی به شبهات دینی، نظارت بر محتوای نشریات و نرم‌افزارهای تولیدی و همچنین عرصه های تربیتی و اخلاقی فعالیت می کند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان کشور گفت: روحانیان این مرکز با تحصیلات حوزوی سطح دو و با تخصص‌های مختلف پاسخگوی شبهات و سؤالات شرعی دانش‌آموزان هستند که البته قبل از فعالیت در دوره های آموزشی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدت شرکت می کنند.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: