معاون مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس خبر داد

سهم ۸ هزار میلیارد ریالی خیران در ساخت مدرسه

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: خیرین مدرسه ساز سالانه هشت هزار میلیارد ریال برای ساخت مدرسه متعهد می‌شوند.

به گزارش عیارآنلاین،سیدباقر مسلمی در مراسم افتتاح ششمین مدرسه خیرساز معارف در شیراز بیان کرد: این در حالی است که کمیته‌امداد سالانه ۱۸۰۰ میلیارد ریال مشارکت‌های مردمی را جذب می‌کند.

وی تنها راه دستیابی به توسعه پایدار و به دنبال آن رفاه اجتماعی، اقتدار و استقلال کشور را کسب علم و تربیت نیروی انسانی دانست و افزود: دستیابی به علم آموزی موثر با ایجاد فضاهای مناسب آموزشی امکان‌پذیر خواهد بود.

معاون سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه هم‌اکنون با استاندارد فضاهای آموزشی فاصله داریم، گفت: خیرین مدرسه ساز به دلیل باور و اعتقادات دینی، ملی و علاقه به پیشرفت سرزمین خود به یاری دولت و نظام شتافته تا این فاصله را از میان بردارند.

وی گفت: امروز استکبار جهانی از تعلیم و تربیت و توسعه آموزش هراس دارد؛ چرا که با رونق علم‌آموزی امکان ایجاد سلطه در جوامع را از دست خواهد داد.

مسلمی استان فارس و شهر شیراز را میعادگاه عالمان و دانشمندان بزرگ در طول تاریخ معرفی و اضافه کرد: پرورش استعدادهای بالقوه فرزندان این دیار سبب می‌شود هر یک از آنان در آینده گام‌های بلندی در مسیر ساختن کشور و جهان بردارند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: