حمید چیت چیان:

منابع دولتی برای اجرای انتقال و ارتقای کیفیت آب کافی نیست

چیت چیان گفت: نیاز کشور به اجرای پروژه های آبرسانی، شبکه آب شهری و تصفیه خانه فاضلاب گسترده است و هرچه زمان می گذرد به دلیل خشکسالی نیاز به انتقال طولانی آب و ارتقای کیفت آب شرب افزایش می‌یابد؛ منابع دولتی برای اجرای آن کافی نیست و مردم باید در این زمینه دولت را یاری دهند.

به گزارش عیارآنلاین،حمید چیت چیان در جلسه شورای اداری بهشهر گفت: تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان ازجمله پروژه های متعددی است که درحال اجراست و برای تامین آب شرب شرق مازندران ۳٫۵ میلیارد تومان تخصیص یافت که برای نیاز بلندمدت این شهرها از سد گلورد آب منتقل می شود.

وی همچنین با بیان اینکه ۴۶ مجتمع آبرسانی روستایی برای استان در نظر گرفته شده است گفت: امیدواریم این مجتمع ها تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری برسد تا خدمات موثر به روستائیان ارائ شود.

وزیر نیرو اجرای فاضلاب در شهرهای مختلف استان را از ضروری ترین اقدامات بهداشتی و زیست محیطی برای مازندران اعلام کرد و یاد آورشد: در شرق استان مازندران این کار به مرحله اجرایی رسیده است.

چیت چیان ادامه داد: نیاز کشور به اجرای پروژه های آبرسانی، شبکه آب شهری و تصفیه خانه فاضلاب گسترده است و هرچه زمان می گذرد به دلیل خشکسالی نیاز به انتقال طولانی آب و ارتقای کیفت آب شرب افزایش می‌یابد؛ منابع دولتی برای اجرای آن کافی نیست و مردم باید در این زمینه دولت را یاری دهند.

وزیر نیرو افزود: با برنامه ریزی دولت و جدیت و مشارکت مردم، امیدواریم به توسعه و پیشرفت برسیم و به تعهداتمان در قبال انقلاب و شهدا عمل کنیم

منبع: ایلنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: