۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۷
معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد

دولت الکترونیک به الکامپ ۲۰۱۵ می‌آید

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری نمایشگاه الکامپ حمایت می‌کند.

به گزارش عیارآنلاین،به دنبال تشکیل جلسه کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصر الله جهانگرد، اعلام کرد: دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ با تمام قوا حضور می‌یابد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: وزارت ICT از برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور متولی برگزاری آن است حمایت می‌کند.

ناصر علی سعادت نیز با ابراز خرسندی از همراهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: باید از زندان تاریخی الکامپ خارج شویم و این با حمایت همه بخش‌ها چه دولتی و چه خصوصی میسر خواهد شد. الکامپ باید از یک ماجرا تبدیل به یک ابزار ویژه برای ارتقا جایگاه صنعت شود. یعنی تبدیل به یک روتین سالیانه شود.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌‌ای کشور با بیان اینکه یک الکامپ کاملا متفاوت در پیش داریم، عنوان کرد: الکامپ بیست و یکم از جهت مختلفی متفاوت است؛ اول اینکه سازمان نصر کشور برگزار کننده آن است، شفاف است، همکاری بسیار نزدیک با شرکت سهامی نمایشگاه‌ها دارد، تغییر تقسیم‌بندی‌‌های نمایشگاه به نحوی است که برای مخاطبان جذابیت و برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه فایده دارد.

وی افزود: علاوه بر این حضور پررنگ دولت الکترونیکی و همراهی بخش‌های دولتی است که نشان از همراهی دولت و بخش خصوصی برای ارتقا جایگاه صنعت و برگزاری نمایشگاهی شایسته صنف است.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: