استفاده از توانمندی سایر بخش‌ها منجر به هم‌افزایی در حوزه کودک می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: استفاده از توانمندی‌های سایر بخش‌ها اعم از دولتی و غیردولتی در حوزه کودک و ایجاد هماهنگی میان این فعالیت‌ها می‌تواند منجر به هم‌افزایی در این حوزه شود.

به گزارش عیارآنلاین، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه افتتاحیه برنامه‌های هفته ملی کودک در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر فعالیت‌های آموزش و پرورش برای نسل امروز کودکان، گفت: کانون و پرورش فکری کودکان و نوجوانان خود را متولی تقویت تفکر خلاقیت و نوآوری کودکان می‌داند که توصیه می‌کنم گزارشی از فعالیت‌های آنها تهیه شود.

وی افزود: چیزی که مهم‌تر از فعالیت‌های کانون است استفاده از توانمندی‌های سایر بخش‌ها اعم از دولتی و غیر دولتی در حوزه کودک است و ایجاد هماهنگی میان این فعالیت‌ها می‌تواند منجر به هم افزایی در این حوزه شود.

فانی در پاسخ به سوالی مبنی اینکه مهم‌ترین نیاز کودکان امروز چیست، گفت: تحولاتی که در محیط صورت می‌گیرد و اقتضائاتی که روزانه در حال تغییر است ایجاب می‌کند مرتب نیازها را شناسایی کنیم و متناسب با تغییرات فعالیت‌هایی انجام دهیم.

او اضافه کرد: در بخش تحقیق و توسعه کانون همکاران ما در تلاش هستند که نیاز سنجی کنند تا متناسب با نیازها فعالیت‌ها را انجام دهند.

منبع: فارس

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: