مدیرعامل بانک کشاورزی:

بانک کشاورزی، عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک شد

با تأیید دولت، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی به‌عنوان عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک کشاورزی تعیین شد.

به گزارش عیارآنلاین،رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی صبح امروز در جمع مدیران ستادی بانک کشاورزی با بیان این که تاکنون ۹۲ هزار میلیارد ریال وجه خرید تضمینی گندم توسط بانک کشاورزی توزیع شده است، گفت: با تأیید دولت، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی به‌عنوان عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک کشاورزی تعیین شد.

مرتضی شهیدزاده در همایش مدیران بانک کشاورزی که امروز چهارشنبه ۱۵ مهرماه در مرکز آموزشی رفاهی بابلسر برگزار شد، تبدیل اضافه برداشت بانک کشاورزی از بانک مرکزی به خط اعتباری، تحقق مرحله نخست افزایش سرمایه بانک کشاورزی و تعیین تکلیف مطالبات بانک از دولت بابت صندوق بیمه کشاورزی را ازجمله رویدادهای مثبت برای این بانک دانست.

وی خاطرنشان کرد: بخش زیادی از درآمد بانک می تواند از محل بازارهای بین‌المللی باشد، پس شایسته و بایسته است تا با شناخت ریسک بازارهای بین‌المللی، قوانین بانکداری بین‌الملل و استفاده صحیح و مؤثر از اعتماد و وجهه مثبت بانک در جوامع بین‌المللی شرایط آن را فراهم کنیم.

شهیدزاده همچنین خواستار توجه ویژه مدیران و کارکنان به منابع صندوق توسعه ملی به‌عنوان راهکاری برای جذب منابع مردمی شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: