دعوت از مدیران مدارس برای فعال سازی ۴۵ هزار دستگاه پوز

مشاور اجرایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از مدیران مدارس استان ها دعوت می کنیم برای فعال کردن ۴۵ هزار دستگاه پوز با افتتاح حساب، طرح یکپارچه سازی حساب مدارس را اجرا کنند.

به گزارش عیارآنلاین، منصور مجاوری در پاسخ به این سوال که چه تعداد دستگاه پوز و چه زمانی برای استان ها در راستای اجرای طرح یکپارچه سازی حساب مدارس فرستاده می شود؟ گفت: طرح یکپارچه سازی حساب مدارس را برای ۴۵ هزار مدرسه با اجرایی کرده ایم و بدین ترتیب ۴۵ هزار دستگاه پوز به استان ها و مدیران مدارس ارسال شد.

وی افزود: از سه روز قبل(۱۱ مهر)مدیران این ۴۵ هزار مدرسه با افتتاح حساب در بانک های هر استان، فرم های مخصوص را پر کرده و این ۴۵ هزار پوز ارسالی بعد از سپری شدن روال اداری فعال می شود.

مجاوری ادامه داد: ارسال ۴۵ هزار دستگاه پوز دیگر برای افتتاح حساب در مدارس استان ها در راستای اجرای طرح یکپارچه سازی مدارس در فاز دوم قرار خواهد گرفت که پس از ۴۵ هزار دستگاه قبل به استان ها ارسال می شود.
به گزارش پانا، طبق توافق انجام شده با بانک ملی، یک حساب ۱۷ رقمی برای ۱۰۵ هزار مدرسه افتتاح شده که از مهرماه امسال تمام وجوهی که باید به مدارس پرداخت شود اعم از کمک‌ها، سرانه و هزینه‌هایی مانند ایاب و ذهاب دانش‌آموزان الزاما باید به این حساب واریز شود.

منبع: پانا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: